Domů / Nábytek / Skříně a komody / Koupelnové skříňky

Vysoké koupelnové skříňky

Co neumožní malá plocha koupelny, to dožene výška koupelnové skříňky. Číst dál

KOUPELNOVÉ PROGRAMY

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Filtry
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 41 produktů podle Máme pro vás 41 produktů
1
Úzké a vysoké koupelnové skříňky pojmou překvapivě mnoho věcí. Na výběr máme mnoho kusů s rozličným designem a různou vnitřní organizací. Za dvířky a v zásuvkách schováte to, co nepotřebujete vidět každý den, do otevřených polic uložíte předměty, ke kterým chcete mít expresní přístup. 
Skříňky mohou být uzavřeny plnými i prosklenými, otevíravými i výklopnými dvířky obvykle s měkkým dovíráním.
Některé typy vysokých koupelnových skříněk umožňují jednoduché zasunutí pračky, čímž vznikne kompaktní a na místo nenáročný celek. Tyto skříňky se dobře hodí i do technických místností.
Už jsme řekli, že v nabídce máme vysoké koupelnové skříňky různých stylů, barev a dekorů, matné i s vysokým leskem. Všechny jsou vyrobeny s povrchem odolným vůči vlhkosti a otěru, takže něco vydrží. Nábytek dodáváme v demontovaném stavu, montáž zvládne každý. Pokud se na ni necítíte nebo s ní nechcete ztrácet čas, za poplatek vám skříňky i smontujeme.
 

Filtry