Domů / Nábytek / Skříně a komody / Koupelnové skříňky

Vysoké koupelnové skříňky

Co neumožní malá plocha koupelny, to dožene výška koupelnové skříňky. Číst dál

KOUPELNOVÉ PROGRAMY

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Typy koupelnových skříněk:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 63 produktů podle Máme pro vás 63 produktů
Úzké a vysoké koupelnové skříňky pojmou překvapivě mnoho věcí. Na výběr máme mnoho kusů s rozličným designem a různou vnitřní organizací. Za dvířky a v zásuvkách schováte to, co nepotřebujete vidět každý den, do otevřených polic uložíte předměty, ke kterým chcete mít expresní přístup. 
Skříňky mohou být uzavřeny plnými i prosklenými, otevíravými i výklopnými dvířky obvykle s měkkým dovíráním.
Některé typy vysokých koupelnových skříněk umožňují jednoduché zasunutí pračky, čímž vznikne kompaktní a na místo nenáročný celek. Tyto skříňky se dobře hodí i do technických místností.
Už jsme řekli, že v nabídce máme vysoké koupelnové skříňky různých stylů, barev a dekorů, matné i s vysokým leskem. Všechny jsou vyrobeny s povrchem odolným vůči vlhkosti a otěru, takže něco vydrží. Nábytek dodáváme v demontovaném stavu, montáž zvládne každý. Pokud se na ni necítíte nebo s ní nechcete ztrácet čas, za poplatek vám skříňky i smontujeme.
 

Inspirujte se

Moderní noční stolek: jaký je pro vás ten pravý?

Moderní noční stolek představuje pěkný a zejména praktický doplněk postele. Slouží totiž k odložení věcí, které máme před spánkem nebo krátce po probuzení rádi po ruce. V současnosti si můžeme vybírat z různých moderních nočních stolků. Víte, jaký je vhodný pro vás?

Objevte výhody sedacích lavic do předsíně

Předsíň je jako obálka knihy. Je to první prostor, který vaši hosté po vstupu uvidí. Předsíň by je měla vítat vřelou a příjemnou atmosférou. Proto je její správné zařízení klíčové. Aby si mohli pohodlně odložit nebo zout boty, neměla by zde chybět lavice do předsíně. N…

Koberec do kuchyně: jaké jsou plusy i minusy této volby

Otázka položení koberce do kuchyně dělí společnost na dva tábory. Jeden na něj nedá dopustit, druhý by si koberec do kuchyně nepořídil za žádnou cenu. Abychom vám pomohli se správným rozhodnutím, sepsali jsme pro vás výhody i nevýhody kuchyňského koberce. A přidáme i pr…

Filtry

Typy koupelnových skříněk:
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
cm
cm
cm
cm
cm
cm