Domů / Nábytek / Skříně a komody / Koupelnové skříňky

Koupelnové skříňky závěsné

Koupelna bez praktických závěsných skříněk nepřichází v úvahu. Číst dál

KOUPELNOVÉ PROGRAMY

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Typy koupelnových skříněk:
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zobrazit 24 produktů podle Máme pro vás 24 produktů
Tradičním zástupcem závěsných skříněk do koupelny jsou skříňky se zrcadlem, kterým věnujeme samostatnou stránku. 
Závěsné skříňky mají na víc než ukládat zubní kartáčky a vracet vám váš ranní výraz. Při své malé hloubce jsou přehledným úložištěm kosmetiky, léků a mnoha dalších drobností, o které v domácnosti nikdy není nouze.
Výbornou vlastností závěsu je samozřejmý fakt, že šetří podlahovou plochu. Proto mohou v klidu viset nad nízkými koupelnovými skříňkami, pračkou nebo záchodovou mísou. Dokonale využijí prostor sebemenší koupelny.
Tradiční barvou koupelnového nábytku je bílá. Můžete ale jít i do šedé fólie, masivní indické akácie nebo kombinace bílého a dekorovaného lamina. V nabídce jsou skříňky s prosklenými i plnými dvířky, stejně jako kombinace dvířek a otevřených polic.
Nezapomeňte, že cenný prostor k využití najdete i pod umyvadlem.
 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Filtry

Typy koupelnových skříněk:
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
cm
cm
cm
cm
cm
cm