Domů / Nábytek / Skříně a komody / Koupelnové skříňky

Koupelnové skříňky pod umyvadlo

Uvažte velmi jednoduchý způsob, jak využít prostor pod umyvadlem bez pomoci instalatéra. Číst dál

KOUPELNOVÉ PROGRAMY

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Typy koupelnových skříněk:
Dostupnost
Cena
Barva
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zobrazit 25 produktů podle Máme pro vás 25 produktů
Skříňku pod umyvadlo prostě zasunete. Sifon zapadne do výřezu horní desky a zabere malou část vnitřního prostoru. Jinak je skříňka celá vaše.

Před nákupem pečlivě změřte vzdálenost od podlahy k místu, v níž je k umyvadlu připojen odtok. V naší nabídce najdete skříňky s výškami už od 50 cm, takže jsou vhodné i pro umyvadla zavěšená hodně nízko. 
Samostatná skříňka pod umyvadlo má mnoho výhod: využijete současné umyvadlo, k instalaci nepotřebujete instalatéra a skříňku můžete kdykoliv vyměnit nebo přestěhovat.  Paleta rozměrů a designů skříněk je velice pestrá. Objevíte všechny druhy materiálů, různé kombinace dvířek, šuplíků a otevřených polic a také různé rozměry. Nabídka uspokojí náročné zákazníky i ty, kdo hledají praktické a levné řešení.
 

Inspirujte se

Očima designéra: Nadčasová bílošedá kuchyně

Kombinace bílé a šedé patří mezi nejoblíbenější v interiéru. A není divu. Tyto barvy se navzájem pěkně doplňují, snadno se ladí s jinými odstíny a hravě zapadnou do různých stylů bydlení. Bílošedá kuchyně je nadčasová, snadno přizpůsobitelná aktuálním trendům prostředni…

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Filtry

Typy koupelnových skříněk:
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
cm
cm
cm
cm
cm
cm