Domů / Nábytek / Skříně a komody / Koupelnové skříňky

Koupelnové skříňky pod umyvadlo

Uvažte velmi jednoduchý způsob, jak využít prostor pod umyvadlem bez pomoci instalatéra. Číst dál

KOUPELNOVÉ PROGRAMY

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Typy koupelnových skříněk:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 29 produktů podle Máme pro vás 29 produktů
Skříňku pod umyvadlo prostě zasunete. Sifon zapadne do výřezu horní desky a zabere malou část vnitřního prostoru. Jinak je skříňka celá vaše.

Před nákupem pečlivě změřte vzdálenost od podlahy k místu, v níž je k umyvadlu připojen odtok. V naší nabídce najdete skříňky s výškami už od 50 cm, takže jsou vhodné i pro umyvadla zavěšená hodně nízko. 
Samostatná skříňka pod umyvadlo má mnoho výhod: využijete současné umyvadlo, k instalaci nepotřebujete instalatéra a skříňku můžete kdykoliv vyměnit nebo přestěhovat.  Paleta rozměrů a designů skříněk je velice pestrá. Objevíte všechny druhy materiálů, různé kombinace dvířek, šuplíků a otevřených polic a také různé rozměry. Nabídka uspokojí náročné zákazníky i ty, kdo hledají praktické a levné řešení.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Typy koupelnových skříněk:
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
cm
cm
cm
cm
cm
cm