Domů / Nábytek / Skříně a komody / Koupelnové skříňky

Koupelnové skříňky pod umyvadlo

Uvažte velmi jednoduchý způsob, jak využít prostor pod umyvadlem bez pomoci instalatéra. Číst dál

KOUPELNOVÉ PROGRAMY

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Filtry
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 23 produktů podle Máme pro vás 23 produktů
Skříňku pod umyvadlo prostě zasunete. Sifon zapadne do výřezu horní desky a zabere malou část vnitřního prostoru. Jinak je skříňka celá vaše.

Před nákupem pečlivě změřte vzdálenost od podlahy k místu, v níž je k umyvadlu připojen odtok. V naší nabídce najdete skříňky s výškami už od 50 cm, takže jsou vhodné i pro umyvadla zavěšená hodně nízko. 
Samostatná skříňka pod umyvadlo má mnoho výhod: využijete současné umyvadlo, k instalaci nepotřebujete instalatéra a skříňku můžete kdykoliv vyměnit nebo přestěhovat.  Paleta rozměrů a designů skříněk je velice pestrá. Objevíte všechny druhy materiálů, různé kombinace dvířek, šuplíků a otevřených polic a také různé rozměry. Nabídka uspokojí náročné zákazníky i ty, kdo hledají praktické a levné řešení.
 

Filtry