Domů / Nábytek / Postele / Jednolůžkové postele

Domečkové postele

Domečkové postele jsou populární volbou pro dětské pokoje, spojují pohodlí se zábavným designem. Číst dál
Provedení postele:
Dostupnost
Cena

Domečkové postele mohou být vhodnou volbou v přechodné fázi, kdy dítě přechází z postýlky na větší postel. Design domečku může pomoci dítěti se cítit bezpečněji a pohodlněji při tomto přechodu.

Otevřený design domečkových postelí může vytvářet pocit vzdušnosti a prostornosti v pokoji. To může být zvláště užitečné v menších prostorách.

Domečkové postele přidávají do dětského pokoje punc originálnosti a estetického zvláštního prvku. Mohou se stát stylovým doplňkem interiéru.

Inspirujte se

Objevte výhody sedacích lavic do předsíně

Předsíň je jako obálka knihy. Je to první prostor, který vaši hosté po vstupu uvidí. Předsíň by je měla vítat vřelou a příjemnou atmosférou. Proto je její správné zařízení klíčové. Aby si mohli pohodlně odložit nebo zout boty, neměla by zde chybět lavice do předsíně. N…

Koberec do kuchyně: jaké jsou plusy i minusy této volby

Otázka položení koberce do kuchyně dělí společnost na dva tábory. Jeden na něj nedá dopustit, druhý by si koberec do kuchyně nepořídil za žádnou cenu. Abychom vám pomohli se správným rozhodnutím, sepsali jsme pro vás výhody i nevýhody kuchyňského koberce. A přidáme i pr…

Konferenční stolek: co zohlednit při výběru?

Jaký by to byl obývací pokoj bez konferenčního stolku? Vybrat si ten správný ale může být pořádná fuška. Stolek by měl stylově zapadat do interiéru, plnit svou funkci a zároveň odpovídat specifikům domácnosti i jejích členů. Co byste měli zohlednit při jeho výběru?

Filtry

Provedení postele:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Růžová
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Vínová
Zelená
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm