Náš sortiment
MODERNÍ KUCHYNĚ

FLASH

Toto je opravdový bestseller mezi kuchyněmi značky NOBILIA. Vysoký lesk dává velký půvab a pokud dáváte přednost čistému designu, můžete si vybrat bezúchytkové řešení. Kuchyně FLASH vás zaujme absencí zdobných detailů a oceníte její praktičnost a cenovou dostupnost.

FLASH je celosvětově nejprodávanější a nejoblíbenějsí kuchyně značky NOBILIA.

Barevné varianty dvířek

DOMLUVTE SI NEZÁVAZNOU SCHŮZKU V JEDNOM Z NAŠICH 8 KUCHYŇSKÝCH STUDIÍ


Domluvit schůzku

Detaily kuchyně FLASH


BEZÚCHYTOVÉ OTEVÍRÁNÍ

Zapomeňte na klasická dvířka a objevte nové způsoby otevírání. Současným trendem je bezúchytkové otevírání, díky němuž působí vaše kuchyňská sestava jednoduchým, avšak naprosto elegantním dojmem.

DOKONALE OSVĚTLENO

Osvětlete perfektně pracovní desku a vitríny. Absolutní top: Police s LED podsvícením a alu rámem

CHYTRÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR

Ano, namísto klasických poliček přicházíme s mnohem pohodlnějším řešením ve formě výsuvných polic. Ať už zde uskladníte cokoli, z praktičnosti budete nadšeni.

Pracovní desky

Vzhled betonu, dřeva nebo jednobarevné? V úplném kontrastu nebo tón v tónu s dvířky? Široký výběr pracovních desek nabízí mnoho možností. Díky přiřazeným barevným koncepcím určitě najdete tu svou oblíbenou.,

Úchyty

ÚCHYTY V MODERNÍM DESIGNU

Při použití úchytů si můžete vybrat ze stovky různých provedení. Nabízíme takové minimalistické kovové úchytky, které jsou nenápadné a elegantní.BEZÚCHYTOVÉ ŘEŠENÍ

Program LINE N mění jednoduchost v jedinečnost. Bezúchytkové řešení zvýrazní jemné linie a eleganci


Více než kuchyň

Obývací pokoj, pracovna, jídelna, nebo předsíň ve stejném dekoru kuchyně? S konceptem „Více než kuchyň“ dosáhnete všestrannosti.