Náš sortiment
MODERNÍ DESIGNOVÁ KUCHYNĚ

LASER

Model LASER přináší bezúchytkové atraktivní kuchyně, jejichž hrany jsou vytvářené LASEROVOU TECHNOLOGIÍ. Tato technologie tak zabezpečuje bezespárovou optiku dvířek a dokonalou odolnost vůči vlhkosti a vodě

Můžete si vybrat variantu s klasickými úchytkami, ale pokud dáváte přednost modernímu, čistému designu, doporučujeme zvolit bezúchytkovou variantu LINE N. S novou generací kuchyňských korpusů si můžete LASER naplánovat i ve velikosti XL a získat díky tomu více úložného prostoru.

Zvolte kvalitu, zvolte LASER. 

Barevné varianty dvířek

Detaily kuchyně Laser


PERFEKTNĚ OSVĚTLENO

Emotion osvětlení umožňuje měnit barvu světla i jeho intenzitu přesně podle vaší potřeby.


CHYTRÉ ÚLOŽNÉ SYSTÉMY

Úložný systém našich kuchyní využíváme do posledního místa. Praktické řešení vám poskytne dost prostoru pro vše, co v kuchyni potřebujete mít po ruce.


REGÁLOVÉ PRVKY

Díky regálovým prvkům v kuchyni se celý prostor opticky provzdušní a vy navíc získáte potřebný úložný prostor. Například pro kuchařky nebo kořenky.

DOMLUVTE SI NEZÁVAZNOU SCHŮZKU V JEDNOM Z NAŠICH 8 KUCHYŇSKÝCH STUDIÍ


Domluvit schůzku

Pracovní desky

Vzhled betonu, dřeva nebo jednobarevné? V úplném kontrastu nebo tón v tónu s dvířky? Široký výběr pracovních desek nabízí mnoho možností. Díky přiřazeným barevným koncepcím určitě najdete tu svou oblíbenou.Úchyty

Program LINE N mění jednoduchost v jedinečnost. Bezúchytkové řešení zvýrazní jemné linie a eleganci.

ÚCHYTY V MODERNÍM DESIGNU

Při použití úchytů si můžete vybrat ze stovky různých provedení. Nabízíme takové minimalistické kovové úchytky, které jsou nenápadné a elegantní.


More than kitchen

Obývací pokoj, pracovna, jídelna, nebo předsíň ve stejném dekoru kuchyně? S konceptem „More than kitchen“ dosáhnete všestrannosti.