Náš sortiment
SCONTO Nábytek -

Liberec

SCONTO Nábytek -
Liberec
Adresa obchodu
České mládeže 570
463 12 Liberec
Otevírací doba
Po-Ne 09:00-19:00
Infolinka
482 362 400
Mimořádná otevírací doba
V úterý 10.9. bude na prodejně SCONTO LIBEREC uzavřen sklad z důvodu probíhající inventury - vyzvednutí zboží tedy nebude možné. Děkujeme za pochopení.

SCONTO Nábytek Liberec

Zákazníci ze severu Čech se nemusejí spoléhat jen na náš e-shop. Rádi vás přivítáme také v našem obchodním domě SCONTO Nábytek Liberec. Chcete-li si náš sortiment prohlédnout a takzvaně osahat, navštivte náš obchodním dům SCONTO Nábytek v Liberci.

Najdete u nás širokou nabídku sedacích souprav, postelí, k nimž dodáváme také matrace, kuchyní i řady dalšího nábytku v ucelených nábytkových programech inspirovaných současnými trendy bytového designu. Rovněž nabízíme možnost zakázkové výroby nábytku na míru.

Naši zaměstnanci procházejí pravidelným školením, aby vám byli schopni poradit s nákupem. Naším cílem je, abyste se vždy mohli setkávat s plně profesionálním a zároveň lidským přístupem z naší strany.

Dbáme o úroveň firemní kultury také příjemným prostředím obchodního domu, které se snažíme udržovat přehledné a moderní. Atmosféra v obchodním domě je pro nás stejně zásadní, jako náš sortiment. Přesvědčte se sami při vaší nejbližší návštěvě v Liberci. Těšíme se na vás.

Provozovatel obchodního domu
Sconto Nábytek, s.r.o., Jeremiášova 947, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, IČ: 25723944, DIČ: CZ25723944
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 145176