Nakupujte bezpečně on-line! Všechny informace o aktuálním provozu najdete zde.
Domů / Obchodní domy / Modřice u Brna

Modřice u Brna

Adresa obchodu Svratecká 879
664 42 Modřice u Brna
Otevírací doba
Po - So 09:00 - 20:00
Kontakt na obchodní dům +420 225 510 350
Mimořádná otevírací doba Vážení zákazníci, v souladu s vládním nařízením jsou naše prodejny uzavřené. Výdejní sklady prodejen jsou otevřeny pondělí - sobota v uvedených otevíracích hodinách. Z důvodu inventury skladu nebude dne 8.12. možný výdej zboží. Od 9.12. je výdej zboží opět otevřený.
Další popisky

SCONTO Nábytek Brno

Hledáte nový nábytek v Brně a okolí? Navštivte SCONTO Nábytek Brno, kde si můžete náš sortiment prohlédnout na vlastní oči. Většinu položek, které nabízíme, máme skladem! Co všechno u nás najdete? Vzhledem k množství zboží jsme různorodou nabídku rozdělili pro větší přehlednost do patřičných sekcí.

Vybrat si u nás například můžete kancelářský nábytek (židle či regály), sortiment ložnic, který čítá zejména oblíbený segment matrací nebo odolných postelí z masivu nebo vybavení do koupelen. Pro chvíle relaxace nabízíme sedací vaky nebo zahradní nábytek. A mnoho dalšího.

Průběžně zároveň sortiment obměňujeme a zaměřujeme se na aktuální kolekce, které odpovídají novým trendům. U všech našich dodavatelů dbáme na vysokou kvalitu. Zároveň se snažíme našim klientům zachovávat příznivé ceny. V našem portfoliu výrobků se tak snoubí design i vysoká úroveň.

Jestliže si nebudete při výběru jisti, na naší pobočce v Brně je tu pro vás k dispozici kvalifikovaný a pravidelně proškolený personál, který vám s nákupem ochotně pomůže a zodpoví případné dotazy. Věříme tak, že se u nás budete cítit příjemně a každým nákupem uděláte radost sobě nebo někomu blízkému. Rádi vás u nás uvítáme.

Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací