Domů / Obchodní domy / Praha - Stodůlky

Praha - Stodůlky

Adresa obchodu Jeremiášova 947/16
155 00 Praha 5 - Stodůlky
Otevírací doba přes týden
Po - Pá 09:00 - 19:00
Otevírací doba víkend
So - Ne 09:00 - 19:00
Kontakt na obchodní dům +420 225 510 200
Mimořádná otevírací doba
Další popisky Bezbariérový přístup:
Ano
Jak se k nám dostanete?
Autem - parkování zdarma u prodejny
MHD - Metro - zastávka Stodůlky, Nové Butovice , BUS - č.130,149,225,246 - zastávka Bavorská
 

Vážení zákazníci,
záleží nám na vašem pohodlí a bezpečnosti při nakupování. Pomohli jsme pro vás zřídit další odběrové místo COVID-19, kde můžete rychle a bez čekání zjistit výsledky.

Odběrové místo
Odběrové místo naleznete na parkovišti před budovou obchodního domu SCONTO Nábytek, parkoviště pro klienty je speciálně vyhrazené a označené.

Objednání na antigenní test
•   on-line rezervační formulář
•    na tel. č. +420 725 101 101 
Na test se můžete dostavit pouze po předchozím objednání v časovém rozmezí mezi 7:00 –  12:00 a 12:30 - 19:00.
Výsledek antigenního testu obdržíte formou sms, případně lze na místě obdržet výsledek v tištěné formě.
V případě, že váš antigenní test bude pozitivní, je nutné zajistit si konfirmační test RT-PCR, který lze provést v odběrovém místě. Výsledek  vám bude doručen opět formou SMS. Pokud SMS neobdržíte do 48 hod., obraťte se na: covid@spadia.cz
Doporučujeme v rámci plošného testování absolvovat antigenní test opakovaně, například každé 3 dny, a to i při negativním výsledku předchozího testu.

SCONTO Nábytek Praha - Stodůlky

Zaujala vás nabídka v našem e-shopu? Chtěli byste zboží před koupí vidět ve skutečné podobě? V tom případě vás rádi přivítáme v našem obchodním domě v Praze Stodůlkách. Nábytek si zde můžete nejen prohlédnout, ale i osahat a vyzkoušet. Věříme, že osobní prožitek je víc, než podrobný popis.

V našem obchodním domě jsme připraveni vám předvést široký sortiment nábytku. Můžete si vybrat některou z levných kuchyní, nebo projednat výrobu kuchyně na míru. Naleznete u nás kancelářský nábytek s kvalitními kancelářskými židlemi. Projděte si originální obývací pokoje a útulné ložnice. Oceníte nápady do dětského pokoje a inspiraci do předsíně. Vše přehledně a bez bloudění. 

Náš obchodní dům v Praze je velmi dobře dostupný a nabízí širokou nabídku produktů. Už při příchodu vás uchvátí příjemná atmosféra obchodního domu. Pokud při procházení obchodem budete potřebovat asistenci, vstřícný a ochotný personál je vždy připraven vám pomoci a poradit. 

Zákazník je pro nás důležitý a chceme, aby se v naší prodejně důležitě cítil. Podstatná je však hlavně odbornost. Zakládáme si na kvalitně proškoleném personálu schopném dobře poradit. Naším cílem je spokojený zákazník, který se rád vrací.