Vážení zákazníci, dne 28.10.2021 budou naše obchodní domy zavřené. Pro nákup neváhejte využít náš e-shop.
Domů / Obchodní domy / Praha - Stodůlky

Praha - Stodůlky

Adresa obchodu Jeremiášova 947/16
155 00 Praha 5 - Stodůlky
Otevírací doba přes týden
Po - Pá 09:00 - 19:00
Otevírací doba víkend
So - Ne 09:00 - 19:00
Kontakt na obchodní dům +420 257 893 201
Mimořádná otevírací doba
Další popisky
Bezbariérový přístup : Ano

 


Vážení zákazníci,
záleží nám na vašem pohodlí a bezpečnosti při nakupování. Pomohli jsme pro vás zřídit další odběrové místo COVID-19, kde můžete rychle a bez čekání zjistit výsledky.

Objednání na antigenní test


•    na tel. č. +420 725 101 101 
Na test se můžete dostavit pouze po předchozím objednání v časovém rozmezí mezi 7:00 –  12:00 a 12:30 - 19:00.

Výsledek antigenního testu obdržíte formou sms, případně lze na místě obdržet výsledek v tištěné formě.
V případě, že váš antigenní test bude pozitivní, je nutné zajistit si konfirmační test RT-PCR, který lze provést v odběrovém místě. Výsledek  vám bude doručen opět formou SMS. Pokud SMS neobdržíte do 48 hod., obraťte se na: covid@spadia.cz
Doporučujeme v rámci plošného testování absolvovat antigenní test opakovaně, například každé 3 dny, a to i při negativním výsledku předchozího testu.

Odběrové místo
Odběrové místo naleznete na parkovišti před budovou obchodního domu SCONTO Nábytek, parkoviště pro klienty je speciálně vyhrazené a označené.

SCONTO Nábytek Praha - Stodůlky

Zaujala vás nabídka v našem e-shopu? Chtěli byste zboží před koupí vidět ve skutečné podobě? V tom případě vás rádi přivítáme v našem obchodním domě v Praze Stodůlkách. Nábytek si zde můžete nejen prohlédnout, ale i osahat a vyzkoušet. Věříme, že osobní prožitek je víc, než podrobný popis.

V našem obchodním domě jsme připraveni vám předvést široký sortiment nábytku. Můžete si vybrat některou z levných kuchyní, nebo projednat výrobu kuchyně na míru. Naleznete u nás kancelářský nábytek s kvalitními kancelářskými židlemi. Projděte si originální obývací pokoje a útulné ložnice. Oceníte nápady do dětského pokoje a inspiraci do předsíně. Vše přehledně a bez bloudění. 

Náš obchodní dům v Praze je velmi dobře dostupný a nabízí širokou nabídku produktů. Už při příchodu vás uchvátí příjemná atmosféra obchodního domu. Pokud při procházení obchodem budete potřebovat asistenci, vstřícný a ochotný personál je vždy připraven vám pomoci a poradit. 

Zákazník je pro nás důležitý a chceme, aby se v naší prodejně důležitě cítil. Podstatná je však hlavně odbornost. Zakládáme si na kvalitně proškoleném personálu schopném dobře poradit. Naším cílem je spokojený zákazník, který se rád vrací. 

Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací