Domů / Obchodní domy / Praha - Stodůlky

Praha - Stodůlky

Adresa obchodu Jeremiášova 947/16
155 00 Praha 5 - Stodůlky
Otevírací doba v týdnu
Po - Pá 9:00 - 19:00
Otevírací doba o víkendu
So - Ne 9:00 - 19:00
Kontakt na zákaznickou linku +420 225 510 000
Mimořádná otevírací doba
Další popisky Bezbariérový přístup:
Ano
Jak se k nám dostanete?
Autem - parkování zdarma u prodejny
MHD - Metro - zastávka Stodůlky, Nové Butovice , BUS - č.130,149,225,246 - zastávka Bavorská
 
 

SCONTO Nábytek Praha - Stodůlky

Zaujala vás nabídka v našem e-shopu? Chtěli byste zboží před koupí vidět ve skutečné podobě? V tom případě vás rádi přivítáme v našem obchodním domě v Praze Stodůlkách. Nábytek si zde můžete nejen prohlédnout, ale i osahat a vyzkoušet. Věříme, že osobní prožitek je víc, než podrobný popis.

V našem obchodním domě jsme připraveni vám předvést široký sortiment nábytku. Můžete si vybrat některou z levných kuchyní, nebo projednat výrobu kuchyně na míru. Naleznete u nás kancelářský nábytek s kvalitními kancelářskými židlemi. Projděte si originální obývací pokoje a útulné ložnice. Oceníte nápady do dětského pokoje a inspiraci do předsíně. Vše přehledně a bez bloudění. 

Náš obchodní dům v Praze je velmi dobře dostupný a nabízí širokou nabídku produktů. Už při příchodu vás uchvátí příjemná atmosféra obchodního domu. Pokud při procházení obchodem budete potřebovat asistenci, vstřícný a ochotný personál je vždy připraven vám pomoci a poradit. 

Zákazník je pro nás důležitý a chceme, aby se v naší prodejně důležitě cítil. Podstatná je však hlavně odbornost. Zakládáme si na kvalitně proškoleném personálu schopném dobře poradit. Naším cílem je spokojený zákazník, který se rád vrací.

Nábytek, který můžete koupit v Praze - Stodůlkách

Mohlo by vás zajímat