Všechny informace o aktuálním provozu najdete zde. 
Domů / Obchodní domy / Praha - Stodůlky

Praha - Stodůlky

Adresa obchodu Jeremiášova 947/16
155 00 Praha 5 - Stodůlky
Otevírací doba přes týden
Po - Ne 09:00 - 19:00
Otevírací doba víkend
Kontakt na obchodní dům +420 257 893 201
Mimořádná otevírací doba Velkoobchodní prodej je na této prodejně nepřerušen, a proto jako živnostník, podnikatel nebo firma u nás můžete nakupovat i nadále tak, jak jste zvyklí.
Další popisky

SCONTO Nábytek Praha - Stodůlky

Zaujala vás nabídka v našem e-shopu? Chtěli byste zboží před koupí vidět ve skutečné podobě? V tom případě vás rádi přivítáme v našem obchodním domě v Praze Stodůlkách. Nábytek si zde můžete nejen prohlédnout, ale i osahat a vyzkoušet. Věříme, že osobní prožitek je víc, než podrobný popis.

V našem obchodním domě jsme připraveni vám předvést široký sortiment nábytku. Můžete si vybrat některou z levných kuchyní, nebo projednat výrobu kuchyně na míru. Naleznete u nás kancelářský nábytek s kvalitními kancelářskými židlemi. Projděte si originální obývací pokoje a útulné ložnice. Oceníte nápady do dětského pokoje a inspiraci do předsíně. Vše přehledně a bez bloudění. 

Náš obchodní dům v Praze je velmi dobře dostupný a nabízí širokou nabídku produktů. Už při příchodu vás uchvátí příjemná atmosféra obchodního domu. Pokud při procházení obchodem budete potřebovat asistenci, vstřícný a ochotný personál je vždy připraven vám pomoci a poradit. 

Zákazník je pro nás důležitý a chceme, aby se v naší prodejně důležitě cítil. Podstatná je však hlavně odbornost. Zakládáme si na kvalitně proškoleném personálu schopném dobře poradit. Naším cílem je spokojený zákazník, který se rád vrací. 

Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací