Náš sortiment
SCONTO Nábytek -

Praha - Stodůlky

Praha - Stodůlky
SCONTO Nábytek -
Praha - Stodůlky
Adresa obchodu
Jeremiášova 947
155 00 Praha 5-Stodůlky
Tel. 257 893 201

Otevírací doba
Po-Ne 09:00 - 19:00
Kontakt na obchodní dům
Tel. 257 893 201
Mimořádná otevírací doba
V tuto chvíli platí běžná otevírací doba


SCONTO Nábytek Praha - Stodůlky

Zaujala vás nabídka v našem e-shopu? Chtěli byste zboží před koupí vidět ve skutečné podobě? V tom případě vás rádi přivítáme v našem obchodním domě v Praze Stodůlkách. Nábytek si zde můžete nejen prohlédnout, ale i osahat a vyzkoušet. Věříme, že osobní prožitek je víc, než podrobný popis.

V našem obchodním domě jsme připraveni vám předvést široký sortiment nábytku. Můžete si vybrat některou z levných kuchyní, nebo projednat výrobu kuchyně na míru. Naleznete u nás kancelářský nábytek s kvalitními kancelářskými židlemi. Projděte si originální obývací pokoje a útulné ložnice. Oceníte nápady do dětského pokoje a inspiraci do předsíně. Vše přehledně a bez bloudění. 

Náš obchodní dům v Praze je velmi dobře dostupný a nabízí širokou nabídku produktů. Už při příchodu vás uchvátí příjemná atmosféra obchodního domu. Pokud při procházení obchodem budete potřebovat asistenci, vstřícný a ochotný personál je vždy připraven vám pomoci a poradit. 

Zákazník je pro nás důležitý a chceme, aby se v naší prodejně důležitě cítil. Podstatná je však hlavně odbornost. Zakládáme si na kvalitně proškoleném personálu schopném dobře poradit. Naším cílem je spokojený zákazník, který se rád vrací. 

Provozovatel obchodního domu
Sconto Nábytek, s.r.o., Jeremiášova 947, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, IČ: 25723944, DIČ: CZ25723944
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 145176