Náš sortiment
SCONTO Nábytek -

Praha - Černý Most

SCONTO Nábytek -
Praha - Černý Most
Adresa obchodu
Chlumecká 2420
198 29 Praha 9-Černý Most
Tel. 225 510 300

Otevírací doba
Po-Ne 09:00 - 20:00
Kontakt na obchodní dům
Tel. 225 510 300
Mimořádná otevírací doba
V tuto chvíli platí běžná otevírací doba

SCONTO Nábytek Praha - Černý Most

Snažíme se být pro naše klienty maximálním možným způsobem dostupní. Proto mimo fungujícího e-shopu dbáme na rozvinutou síť kamenných prodejen. Jednou z alternativ je i naše pobočka, kterou jsme otevřeli v Praze.

Nabízené zboží, které si prohlédnete v e-shopu, se snažíme držet v maximální možné míře dostupné také na našich provozovnách. Pro lepší orientaci v sortimentu jsme ho roztřídili do tématických kategorií. V segmentu nábytku do ložnice tak najdete kvalitní a odolné matrace či postele. Nabízíme též vybavení do koupelen, kuchyní a řadu dalšího zboží.

V našem obchodním domě SCONTO Nábytek na Černém Mostě vám vždy budou k dispozici kvalifikovaní zaměstnanci, kteří mají o sortimentu přehled a rádi vám s výběrem poradí a odpoví na vaše dotazy. Dbáme na individuální přístup ke každému klientovi a chceme, abyste se u nás cítili příjemně. A to bez ohledu na to, jestli si u nás vyberete kompletní kuchyňskou linku nebo háček na ručník.

Usilujeme o to, abyste se k nám vždy rádi vrátili. Prioritou je pro nás udržení kvalitativního standardu a současně přijatelné ceny pro běžného spotřebitele. 

Provozovatel obchodního domu
Sconto Nábytek, s.r.o., Jeremiášova 947, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, IČ: 25723944, DIČ: CZ25723944
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 145176