Domů / Nábytek / Skříně a komody / Koupelnové skříňky

Skříňky nad pračku

Optimalizujte prostor nad pračkou. Naše skříňky nabízejí praktické úložné řešení pro koupelnový textil a prací prostředky. Stylový design a funkčnost do vaší prádelny. Číst dál

KOUPELNOVÉ PROGRAMY

Koupelna je místem, kde začínáme každý den. Není proto divu, že v rozespalé náladě sázíme především na praktičnost. Naše koupelnové programy nabízí jednoduchá řešení v atraktivním provedení, díky kterým ráno naleznete zubní kartáček hned na první pokus.
Všechny programy
Typy koupelnových skříněk:
Dostupnost
Cena
Maximalizujte využití prostoru nad pračkou a získejte tak praktické úložné řešení do vaší prádelny nebo koupelny.

Skříňky nad pračku jsou navrženy s důrazem na funkčnost a estetiku. Udržte tedy svůj prostor upravený a uklizený s inteligentním skladováním.
Kromě praktičnosti jsou skříňky nad pračku navrženy také s ohledem na trvanlivost a kvalitu.

Ať už hledáte moderní, minimalistický design nebo spíše tradiční vzhled, naše kolekce nabízí různé stylové možnosti, které ladí s vaším interiérem. Skvěle se hodí do moderních i klasických prostorů, kde zároveň plní svoji funkci praktického úložného řešení.

Upravte svou prádelnu či koupelnu s kvalitními skříňkami nad pračku. Prozkoumejte naši nabídku, vyberte si tu nejvhodnější pro váš prostor a užijte si organizovaný a esteticky pohodlný domov.
 

Inspirujte se

Zútulněte terasu stromy, kterým se daří i v květináčích

Asi není nikdo, kdo by si v teplých měsících rád neposeděl na terase. V současnosti se tomuto prostoru věnuje hodně pozornosti. Stává se jakýmsi „obývákem na čerstvém vzduchu“, přičemž důraz je kladen nejen na pohodlné zařízení, ale i doplňky, které dotváří příjemnou at…

Očima designéra: Zařízení pokoje pro 3 děti

Zařídit dětský pokoj pro tři děti může být náročné, zvláště vezmeme-li v úvahu rozdílný věk, pohlaví a zájmy dětí. Je třeba začít od nezbytných prvků, bez kterých se dětský pokoj neobejde, další jsou jakousi nástavbou, která závisí hlavně na velikosti prostoru.

Co všechno byste měli vědět, pokud vybíráte taštičkovou matraci?

Taštičková matrace je skvělou volbou pro většinu spáčů. Je dokonale prodyšná, proto se v ní netvoří plísně a vy si tak užíváte spánek v maximálně hygienickém lůžku. Další podrobnosti o taštičkových matracích se dočtete v následujících řádcích.

Filtry

Typy koupelnových skříněk:
Antracitová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Průhledná
Šedá
cm
cm
cm
cm
cm
cm