Sedací soupravy do L

1 3

Pohodlí a praktická stránka sedacích souprav do L

Pořádáte u vás doma večírek pro přátele a potřebujete dostatek míst k sezení či si jen chcete vychutnat svůj oblíbený televizní pořad z pohodlí kvalitní a praktické sedací soupravy? V takovém případě, vám mohou skvěle posloužit například rohové či rozkládací sedačky. Sedací soupravy do L se vyznačují jednak tím, že se na ně dokáže usadit větší množství lidí a rovněž i tím, že díky jejich praktickému tvaru, i přes to, že často bývají větších rozměrů, nezabírají v obývacím pokoji či jiné místnosti, kde jsou umístěny, tolik místa.

Sedačky do L patří mezi nejoblíbenější tvary sedacích souprav, a to především proto, že jsou velmi praktické a pohodlné. Jeden sedák mají prodloužený do lenošky, takže si můžete udělat maximální pohodlí. Sedací soupravy ve tvaru L se hodí zejména do větších interiérů (typicky v rodinných domcích nebo kancelářích), ale uplatnění najdou i v menších bytech, dětských pokojích nebo v pracovnách. 

V čem se liší od sedacích souprav ve tvaru do U?

Sedací soupravy do L se společně s těmi ve tvaru U řadí do kategorie rohových sedaček, nicméně je mezi nimi několik rozdílů, ty nejzásadnější si teď vyjmenujme.

Sedačky do L jsou obvykle vybaveny dvěma sedáky. Na ně se pak napojuje jeden sedák protažený do lenošky. Oproti tomu sedací soupravy do U mají po stranách lenošky rovnou dvě, nebo v některých případech taktéž pouze jednu, akorát s tím rozdílem, že na druhé straně se pak nacházejí další klasické sedáky.

Narozdíl od sedacích souprav tvaru U se ty do L lépe hodí do tradičních čtvercových či obdélníkových místností, neboť dokáží lépe kopírovat jejich stěny a nezabírají tak zbytečně vnitřní prostor místnosti.

Na kolik tyto sedačky svým tvarem připomínající písmeno L přijdou?

Sedačku do L si můžete pořídit již za ceny začínající na velmi přijatelných částkách do 10 000 Kč, cenové rozpětí pak sahá až k téměř 50 000 Kč, za které můžete mít ty nejexkluzivnější sedačky do L z naší nabídky. Dle svých preferencí si pak můžete zvolit sedací soupravy různých velikostí, barev, s různou hloubkou a šířkou ložné plochy vyrobených z rozličných materiálů, přičemž za nejprémiovější jsou považovány sedačky z pravé kůže.

Zobrazit více
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací