Pro veřejnost jsou naše prodejny otevřené pro nákup domácích potřeb a pro výdej zboží, firmy a živnostníci mohou nakupovat bez omezení. Více informací zde. 

Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?

Domů / MAGAZÍN / BYDLÍME / Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?
Bydlení zahraničních celebrit někdy hraničí s pompézností a okázalostí. Najdou se mezi nimi však i takové, které interiérový design považují za svůj koníček, nebo přinejmenším ví, že vkus si za peníze nekoupí, a proto spojily své síly se známými designéry, kteří se postarali o zajímavý výsledek.
 
 

EKLEKTICKÉ BYDLENÍ VE STYLU KYLIE JENNER


Kylie Jenner patří k celebritnímu klanu Kardashianovců, jen na Instagramu ji sleduje více než 155 milionů lidí. Nejmladší miliardářka na světě, která své podnikání postavila na kosmetice s vlastním jménem a tváří, svěřila interiér svého domu Hidden Ridge do rukou designéra Martyna Lawrence Bullarda. Trvala na tom, že v eklektickém interiéru s vintage prvky a kousky od Toma Dixona nebo Indie Mahdavi musí být plno růžové barvy (charakteristické pro její rtěnky). Tak se růžová ocitla na kožených jídelních židlích, jako barva podsvícení baru i na obrazech. Čím se u ní kromě toho inspirovat? Dokonale roztříděným šatníkem, neonovými nápisy na stěnách, obrazy a grafikami, ale i pohovkou oděnou do buklé látky.
Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?

HARMONIE BÍLÉ A ŠEDÉ V PODÁNÍ REESE WITHERSPOON

Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?

Herečka Reese Witherspoon má k interiérovému designu blízko, je zároveň producentkou show Home Edit pro Netflix, zaměřené na uklízení a organizování domácností ve stylu Marie Kondo. Zároveň se označuje za fanynku různých relací o bydlení a proměnách domovů. Ze světa kamer ráda uniká do svého klidného domova v Kalifornii, kterého charakterizují odstíny šedé a modré barvy. Za zmínku stojí i její kuchyně – na celebritu možná až příliš obyčejná, ale pro „smrtelníky“ stále inspirativní. Kombinace bílých a šedých skříněk, kazetové frézování a lesklé Metro obklady v roli kuchyňské zástěny si najdou místo i v našich domácnostech.

VINTAGE KOUSKY U LENY DUNHAM


Pokud bychom Lenu Dunham chtěli vtěsnat do nějakých škatulek, označili bychom ji za americkou herečku, scénáristku, producentku, režisérku i komičku. Je známá svým neortodoxním smýšlením, které v Hollywoodu bourá mýtus krásy. Tato charakteristika vystihuje i její byt na West Village, jehož interiér svěřila do rukou designérky Ariel Okin. Styl bytu, v angličtině pojmenovaný jako „Granny Chic“, charakterizuje vintage nábytek, dekorace osobního charakteru, umělecká díla na stěnách (její otec je malíř) a paleta pastelových barev od růžové až po zelenou. Zaměřte se podobně jako u Leny na detail – vzory na textiliích, monogramy vyšité na osuškách, polštáře s vlastním designem (u Leny ilustrace kočky od jejího tatéra) nebo solitér v podobě starožitného kousku.
Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?

DIANE KEATON ZAMILOVANÁ DO RUSTIKÁLNOSTI

Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?

Kromě toho, že je Diane Keaton známou herečkou a režisérkou, je také celoživotní milovnicí architektury a designu. A jak sama přiznává, je také závislá na Pinterestu a na něm sdílených krásných obrázcích interiéru. A právě inspirace touto platformou měla hlavní slovo během renovace domu v Los Angeles. Barvy v něm se zaměřují na černou, bílou a šedou a ladí se starou cihlou, kovem a nábytkem v rustikálním stylu. Jedinečnost a fotogeničnost interiérů se ukázala i během focení knihy „Dům, který postavil Pinterest“. Kniha zachycuje právě atmosféru rustikální farmy, kterou Diane vytvořila ve spolupráci s interiérovými designéry. „Cesta k vašemu vysněnému domu je jako život samotný… Bez ohledu na to, jak ho zkrátíte, je tento proces plný kompromisů, selhání a neúspěchů. Vědět to, i tak do toho jdu znovu,“ vyznala se v knize.

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.
všechny články
Chyby, kterých se často dopouštíme při zařizování interiéru

Chyby, kterých se často dopouštíme při zařizování interiéru

Jsou to maličkosti, na které často zapomínáme nebo s nimi nepočítáme. V konečném důsledku vedou ke snížení komfortu bydlení nebo k nespokojenosti se zařízeným interi…
Číst dál
Obývací stěna s dekorem dřeva – světlá, nebo tmavá?

Obývací stěna s dekorem dřeva – světlá, nebo tmavá?

Obývací stěny z masivu nebo s povrchovou úpravou imitující dřevo jsou dlouhodobě oblíbené. Na pohled totiž působí příjemně hřejivě, a některé kousky dokonce nikdy ne…
Číst dál
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací