Domů / MAGAZÍN / BYDLÍME / Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?

Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?

16. 05. 2020, SCONTO Nábytek
Bydlení zahraničních celebrit někdy hraničí s pompézností a okázalostí. Najdou se mezi nimi však i takové, které interiérový design považují za svůj koníček, nebo přinejmenším ví, že vkus si za peníze nekoupí, a proto spojily své síly se známými designéry, kteří se postarali o zajímavý výsledek.
 
 

EKLEKTICKÉ BYDLENÍ VE STYLU KYLIE JENNER


Kylie Jenner patří k celebritnímu klanu Kardashianovců, jen na Instagramu ji sleduje více než 155 milionů lidí. Nejmladší miliardářka na světě, která své podnikání postavila na kosmetice s vlastním jménem a tváří, svěřila interiér svého domu Hidden Ridge do rukou designéra Martyna Lawrence Bullarda. Trvala na tom, že v eklektickém interiéru s vintage prvky a kousky od Toma Dixona nebo Indie Mahdavi musí být plno růžové barvy (charakteristické pro její rtěnky). Tak se růžová ocitla na kožených jídelních židlích, jako barva podsvícení baru i na obrazech. Čím se u ní kromě toho inspirovat? Dokonale roztříděným šatníkem, neonovými nápisy na stěnách, obrazy a grafikami, ale i pohovkou oděnou do buklé látky.
Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?

HARMONIE BÍLÉ A ŠEDÉ V PODÁNÍ REESE WITHERSPOON

Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?

Herečka Reese Witherspoon má k interiérovému designu blízko, je zároveň producentkou show Home Edit pro Netflix, zaměřené na uklízení a organizování domácností ve stylu Marie Kondo. Zároveň se označuje za fanynku různých relací o bydlení a proměnách domovů. Ze světa kamer ráda uniká do svého klidného domova v Kalifornii, kterého charakterizují odstíny šedé a modré barvy. Za zmínku stojí i její kuchyně – na celebritu možná až příliš obyčejná, ale pro „smrtelníky“ stále inspirativní. Kombinace bílých a šedých skříněk, kazetové frézování a lesklé Metro obklady v roli kuchyňské zástěny si najdou místo i v našich domácnostech.

VINTAGE KOUSKY U LENY DUNHAM


Pokud bychom Lenu Dunham chtěli vtěsnat do nějakých škatulek, označili bychom ji za americkou herečku, scénáristku, producentku, režisérku i komičku. Je známá svým neortodoxním smýšlením, které v Hollywoodu bourá mýtus krásy. Tato charakteristika vystihuje i její byt na West Village, jehož interiér svěřila do rukou designérky Ariel Okin. Styl bytu, v angličtině pojmenovaný jako „Granny Chic“, charakterizuje vintage nábytek, dekorace osobního charakteru, umělecká díla na stěnách (její otec je malíř) a paleta pastelových barev od růžové až po zelenou. Zaměřte se podobně jako u Leny na detail – vzory na textiliích, monogramy vyšité na osuškách, polštáře s vlastním designem (u Leny ilustrace kočky od jejího tatéra) nebo solitér v podobě starožitného kousku.
Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?

DIANE KEATON ZAMILOVANÁ DO RUSTIKÁLNOSTI

Který z interiérů celebrit nejvíce odpovídá vašemu vkusu?

Kromě toho, že je Diane Keaton známou herečkou a režisérkou, je také celoživotní milovnicí architektury a designu. A jak sama přiznává, je také závislá na Pinterestu a na něm sdílených krásných obrázcích interiéru. A právě inspirace touto platformou měla hlavní slovo během renovace domu v Los Angeles. Barvy v něm se zaměřují na černou, bílou a šedou a ladí se starou cihlou, kovem a nábytkem v rustikálním stylu. Jedinečnost a fotogeničnost interiérů se ukázala i během focení knihy „Dům, který postavil Pinterest“. Kniha zachycuje právě atmosféru rustikální farmy, kterou Diane vytvořila ve spolupráci s interiérovými designéry. „Cesta k vašemu vysněnému domu je jako život samotný… Bez ohledu na to, jak ho zkrátíte, je tento proces plný kompromisů, selhání a neúspěchů. Vědět to, i tak do toho jdu znovu,“ vyznala se v knize.

Čtěte také

Ukázat další články

Světloplachý hmyz milující vlhké prostředí? To je rybenka domácí

Rybenka domácí nekouše a není pro člověka nebezpečná. Je ale signálem, že doma máte vlhko. A vlhko jde ruku v ruce s tvorbou plísní, což už pro vaše zdraví znamená o…

Jak usušit květiny a naaranžovat je do kytic?

Květiny jsou dekorací, která si najde své místo v každé domácnosti. Jejich krásu si můžete užívat celoročně, stačí se naučit, jak květiny správně sušit a aranžovat d…