Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Levné šatní skříně

Praktická a hezká šatní skříň nemusí stát mnoho. Levné šatníky nabízíme v mnoha rozměrech, dekorech a sestavách. Investujte do šatů, ne do šatníku. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Seřadit
od nejlevnějšího
Zobrazit 399 produktů podle Máme pro vás 399 produktů
1 3 ... 12

Levné šatní skříně

Poskládejte, zarovnejte, zavřete a hotovo. Tohle přece nemusí stát majlant. Vyberte si levné šatní skříně, které přesto vzorně splní svoje úlohy. Najdete u nás šatníky se šířkou od 60 do až 360 cm. Různé výšky skříní umožní využít i místo pod schody nebo v podkroví.
Šatní skříně můžete postavit do ložnice, do předsíně, uplatní se ale v jakékoliv obytné i užitkové místnosti. V nabídce jsou skříně v bílé fólii či laku, dekoru dubu sonoma a všemožných kombinacích. Povrch dveří často slouží k praktickému umístění zrcadel, kterými mj. opticky zvětšíte i prostor menších místností. Jednoduchý styl se hodí do moderně laděných bytů, ale shodne se i se staršími kusy nábytku.
S ohledem na množství místa můžete preferovat levné šatní skříně s otočnými dveřmi, nebo skříně se dveřmi posuvnými. Klasické otočné dveře potřebují více místa před skříní, nabídnou ale dokonalý přístup do celého objemu skříně najednou. Uvažujete-li o zrcadlové skříni, dejte přednost posuvným dveřím.
Jak vybrat šatní skříň
Za dveřmi na svůj náklad čekají šatní tyče, police a šuplíky. Řada modelů má zásuvky přístupné zvenčí nebo oddělené prostory s otočnými dveřmi.
Skříň můžete postavit jednotlivě, nebo z nich vytvořit souvislý blok. Dík rohovým skříním nebude překážkou ani kout nebo vnější roh. S výškou skříní až 237 cm můžete využít celých stěn od podlahy až ke stropu. Splní stejný úkol jako vestavěné skříně, a vyjdou podstatně levněji.
Řada ucelených programů vám vedle skříní nabídne i menší skříňky, postele či noční stolky. Snadno si tak v jednom stylu vybavíte celou místnost.
Nábytek dodáváme v rozloženém stavu. Pokud se vám nevejde do auta, rádi vám ho dopravíme a vyneseme až do bytu. Nechcete-li ztrácet část sestavením, odborně vám ho i smontujeme.