Pohovky - výprodej

Pohovky ve výprodeji jsou dobrým řešením pro všechny, kteří hledají pohodlné sezení ve slevě a z různých důvodů chtějí při koupi sedačky ušetřit. Navzdory nižší ceně nabízejí komfortní sezení i trendový design. Pohovka je typem nábytku, který by neměl chybět v žádném obývacím pokoji. Nabídka akciových pohovek umožňuje vybrat si sedací nábytek se slevou z ceny, nikoli však slevit při požadavcích na kvalitu. Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena

Jak vybrat pohovky z výprodeje

I když si pořídíte levnější sedací soupravu, neznamená to, že na ni musíte mít nižší nároky. Ve spolupráci s ověřenými dodavateli vám nabízíme pohovky ve zlevněné ceně, které nabízejí očekávaný komfort sezení i zajímavý design. Za jejich nižší cenou nehledejte žádné skryté háčky, na které přijdete později, nebo nedejbože poškození, kvůli kterým by byla jejich cena snížena. Výprodejové modely se naopak neustále mění, proto nezmeškejte šanci pořídit si ten váš vysněný za zlevněnou cenu. Ušetřené peníze můžete potom investovat například do doplňků pro vaši domácnost.
 
Pohovka ve výprodeji může kromě klasické funkce sezení poskytovat i možnost rozložení do lůžka nebo úložný prostor pro odložení lůžkovin nebo sezónních věcí, které aktuálně nevyužijete. Pohovka je univerzálním typem sedacího nábytku, který se hodí do obýváků, dětských i studentských pokojů, pokojů pro hosty či pracoven. Mezi nejoblíbenější patří dvoumístné a třimístné pohovky, v nabídce Sconta taky najdete rozkládací pohovky a gauče od jednomístných až po čtyřmístné. Chcete-li při nákupu ušetřit, stačí jen sledovat, zda model, který jste si vyhlédli, je aktuálně ve výprodejové slevě.
 

Jaké různé styly u nás najdete ?

Pohovky z nabídky Sconta nabízejí různé styly, barvy i materiálové provedení, takže se při zařizování interiéru vyhnete zbytečným kompromisům. U nás najdete sedací nábytek v různých stylech :
  • moderní,
  • skandinávský,
  • nadčasový,
  • klasický,
  • glamour,
  • minimalistický,
  • rustikální,
  • patchwork,
  • retro,
  • provence.
 

Do prostoru nebo ke zdi – vyberte si

Většina našich pohovek disponuje polstrováním i ze zadní strany, proto je možné umístit je volně do prostoru a nemusíte je schovávat ke stěně - umístit můžete například dvě pohovky naproti sobě. Potahovým materiálem je obvykle odolná hladká tkanina, která se snadno udržuje. U pohovek s taburetem si zase díky kombinaci pohovky s podnožkou umíte vytvořit rohové sezení a plnohodnotně tak nahradit rohovou sedačku. Pokud tedy hledáte praktické a vkusné řešení do vašeho příbytku, sedacími pohovkami ve výprodeji získáte, jak se říká, hodně muziky za méně peněz.
 

Drobné detaily, které jsou důležité

Při výběru pohovky se zaměřte i na detaily, jako jsou odnímatelné polštáře, polohovatelné opěrky či nastavitelné podhlavníky. Důležitá je i výška zadní opěrky, která by se měla odvíjet od nejvyššího člena rodiny. Nižší opěrky sice působí vzdušnější a trendy, vyšším lidem jsou však méně pohodlné. Chcete-li výrazný kousek, ale střídmější barvy, hledejte ozdobné prošívání čalounění či ozdobné knoflíky. Nezapomeňte si všímat nožičky - možná jim na první pohled nevěnujete tolik pozornosti, stylem a materiálem by však měly zapadnout do zbytku interiéru.
 
Pokud jste se ještě nerozhodli, zda jsou pohovky ve výprodeji přesně to, co právě do svého obýváku potřebujete, doporučujeme prohlédnout si kompletní nabídku sedacích souprav a pohovek Sconta, která zahrnuje všechny druhy sedaček a pohovek v různých cenových kategoriích.