Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Šatní skříně - výprodej

Naše šatní skříně jsou vždy cenově dostupné. Cenám za modely ve výprodeji už teprve nelze odolat. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Štítky:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 19 produktů podle Máme pro vás 19 produktů

Výprodej šatních skříní

Šatním skříním ve výprodeji neklesá kvalita, ale jen cena. Důvodem pro zařazení do výprodeje bývá ukončení výroby a náhrada novým modelem. Vždy jde o prvotřídní, nepoškozené zboží dostupné se slevou.
V nabídce se objevují skříně všech typů, rozměrů, barev a uspořádání. Hodí se do předsíní, ložnic, pracoven i technických místností. Můžete zvolit bílé šatní skříně, skříně s dekorem dubu sonoma i skříně v kombinacích obou dekorů a dalších barev. Oblíbené jsou šatní skříně se zrcadly na otočných i posuvných dveřích.
Úložný prostor skříně pomáhají organizovat tyče na ramínka, nastavitelné police, vnitřní i vnější zásuvky i dělené prostory s vlastními dvířky. Skříň proto nemusí sloužit jen k ukládání šatstva, ale všeho, co má být skryto očím, a přitom po ruce.
Skříň z výprodeje může doplnit dalšími kusy stejné řady a zařídit tak celou místnost v jednom stylu — s příjemnou úsporou.
Nábytek dodáváme v rozloženém stavu, rádi vám však zajistíme dopravu i odbornou montáž.
 

Inspirujte se

Objevte výhody sedacích lavic do předsíně

Předsíň je jako obálka knihy. Je to první prostor, který vaši hosté po vstupu uvidí. Předsíň by je měla vítat vřelou a příjemnou atmosférou. Proto je její správné zařízení klíčové. Aby si mohli pohodlně odložit nebo zout boty, neměla by zde chybět lavice do předsíně. N…

Koberec do kuchyně: jaké jsou plusy i minusy této volby

Otázka položení koberce do kuchyně dělí společnost na dva tábory. Jeden na něj nedá dopustit, druhý by si koberec do kuchyně nepořídil za žádnou cenu. Abychom vám pomohli se správným rozhodnutím, sepsali jsme pro vás výhody i nevýhody kuchyňského koberce. A přidáme i pr…

Konferenční stolek: co zohlednit při výběru?

Jaký by to byl obývací pokoj bez konferenčního stolku? Vybrat si ten správný ale může být pořádná fuška. Stolek by měl stylově zapadat do interiéru, plnit svou funkci a zároveň odpovídat specifikům domácnosti i jejích členů. Co byste měli zohlednit při jeho výběru?

Filtry

Štítky:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Černobílá
Červená
Hnědá
Modrá
Přírodní
Průhledná
Růžová
Šedá
Vícebarevná
Zelená
cm
cm
cm
cm
cm
cm