Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Šatní skříně - výprodej

Naše šatní skříně jsou vždy cenově dostupné. Cenám za modely ve výprodeji už teprve nelze odolat. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena

Výprodej šatních skříní

Šatním skříním ve výprodeji neklesá kvalita, ale jen cena. Důvodem pro zařazení do výprodeje bývá ukončení výroby a náhrada novým modelem. Vždy jde o prvotřídní, nepoškozené zboží dostupné se slevou.
V nabídce se objevují skříně všech typů, rozměrů, barev a uspořádání. Hodí se do předsíní, ložnic, pracoven i technických místností. Můžete zvolit bílé šatní skříně, skříně s dekorem dubu sonoma i skříně v kombinacích obou dekorů a dalších barev. Oblíbené jsou šatní skříně se zrcadly na otočných i posuvných dveřích.
Úložný prostor skříně pomáhají organizovat tyče na ramínka, nastavitelné police, vnitřní i vnější zásuvky i dělené prostory s vlastními dvířky. Skříň proto nemusí sloužit jen k ukládání šatstva, ale všeho, co má být skryto očím, a přitom po ruce.
Skříň z výprodeje může doplnit dalšími kusy stejné řady a zařídit tak celou místnost v jednom stylu — s příjemnou úsporou.
Nábytek dodáváme v rozloženém stavu, rádi vám však zajistíme dopravu i odbornou montáž.