Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Šatní skříně - výprodej

Naše šatní skříně jsou vždy cenově dostupné. Cenám za modely ve výprodeji už teprve nelze odolat. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 21 produktů podle Máme pro vás 21 produktů

Výprodej šatních skříní

Šatním skříním ve výprodeji neklesá kvalita, ale jen cena. Důvodem pro zařazení do výprodeje bývá ukončení výroby a náhrada novým modelem. Vždy jde o prvotřídní, nepoškozené zboží dostupné se slevou.
V nabídce se objevují skříně všech typů, rozměrů, barev a uspořádání. Hodí se do předsíní, ložnic, pracoven i technických místností. Můžete zvolit bílé šatní skříně, skříně s dekorem dubu sonoma i skříně v kombinacích obou dekorů a dalších barev. Oblíbené jsou šatní skříně se zrcadly na otočných i posuvných dveřích.
Úložný prostor skříně pomáhají organizovat tyče na ramínka, nastavitelné police, vnitřní i vnější zásuvky i dělené prostory s vlastními dvířky. Skříň proto nemusí sloužit jen k ukládání šatstva, ale všeho, co má být skryto očím, a přitom po ruce.
Skříň z výprodeje může doplnit dalšími kusy stejné řady a zařídit tak celou místnost v jednom stylu — s příjemnou úsporou.
Nábytek dodáváme v rozloženém stavu, rádi vám však zajistíme dopravu i odbornou montáž.