Sedací soupravy - výprodej

Hledáte kvalitní sedací soupravu za výhodnou cenu? Nenechte se zlákat levnými produkty v neověřených e-shopech. V naší nabídce totiž najdete i sedačky, které si můžete koupit se slevou a navíc získáte elegantní nábytkový kousek se zárukou. Číst dál
Štítky:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 31 produktů podle Máme pro vás 31 produktů

Jak si vybírat sedací soupravy z výprodeje

 
Kvalitní sedací souprava může stát desítky tisíc korun, v případě větších modelů dokáže suma hravě překročit i čtyřicet tisíc korun. Pokud toužíte po elegantní a spolehlivé sedačce, ale svazuje vás malý rozpočet, vyberte si z naší nabídky sedacích souprav ve výprodeji. Jejich cena může být nižší o 20 až 40 %, díky čemuž ušetříte nemalé peníze.
Takový sedací nábytek může být ideální i tehdy, pokud hledáte rychlé nebo dočasné řešení, například vzhledem k přechodnému bydlení či podnájmu, případně hledáte gauč do dětského pokoje či jiných prostor, kde hrozí rychlejší opotřebení sedačky, takže kupovat drahý kousek nemá takový význam. Často právě výprodej dává motivaci na experimentování se zařízením interiéru. Pokud se vám například velmi líbí sedací souprava ve smaragdově zelené sametové úpravě, ale nejste si svým výběrem jisti, nemusíte za ni utrácet horentní sumy. Pořiďte si ji ve výprodeji, a pokud vám v obýváku nebude vyhovovat, snadněji ji prodáte a vyměníte za jinou.

Proč jsou sedací soupravy levnější?

Pokud máte obavy, že výrobce nabízí nábytek ve slevě pro možné poškození nebo nižší kvalitu, klidně je hoďte za hlavu. Důvod nižší ceny je mnohem prozaičtější - segment sedacích souprav totiž rychleji podléhá trendům, které předurčují tvář nových modelů. A protože sklady mají omezenou kapacitu, starší sedací soupravy musí po čase ustoupit novějším. Koupě staršího modelu samozřejmě neznamená, že se vám do interiéru nehodí. Ty nové mají obvykle pouze jiné čalounění, texturu, doplňky či rozšířenou funkcionalitu. Starší kousky samozřejmě neztrácejí nic ze své krásy a elegance.
Naše sedací soupravy totiž vybíráme nejen s ohledem na vysokou trvanlivost, ale i nadčasovost a univerzálnost. Koupě sedačky ve výprodeji se vám vyplatí obzvlášť v případě náročnějších materiálů, jako je kůže. Kožená sedačka má opravdu dlouhou životnost a v interiéru se při správné péči bude vyjímat i po několika letech.
Na co dát pozor při koupi sedačky se slevou
V tomto případě se musíte smířit s tím, že váš výběr bude do určité míry omezený, a to z hlediska velikosti, tvaru, funkcionality sedačky, ale i typu čalounění či barvy. Doporučujeme vám proto pravidelně sledovat naše výprodejové zboží, abyste snadněji natrefili na model, který bude vyhovovat vaší představě. Pokud budete mít štěstí, koupíte ve slevě i luxusní kousek či sedačku s elektrickým ovládáním sedacích prvků nebo opěrek, které se původně prodávaly za mnohem vyšší cenu.
Velmi důležité je brát ohled na velikost sedačky a situování ostatního nábytku v prostoru. Určitě nedoporučujeme soustředit se na cenu a nezohlednit při tom rozměry, levý či pravý roh, způsob rozkládání do lůžka, existenci úložného prostoru či přístup k němu. V prvním okamžiku si možná řeknete, že vzhledem k ušetřeným financím jsou takové detaily zanedbatelné, v konečném důsledku vám však může nevhodně zvolená sedací souprava dlouhodobě komplikovat život.
Sedačka ve slevě navíc automaticky nemusí znamenat, že bude dostupná ve vámi vybrané prodejně či v centrálním skladu. Někdy se také výprodejový kousek musí dovézt ze zahraničí - tehdy si na něj počkáte i několik týdnů. Mnohdy se liší i dodací lhůty jednotlivých barevných variant téže sedací soupravy, což může rovněž ovlivnit váš výběr - buď si počkáte na barevné provedení dle vašeho vkusu, nebo se smíříte s jiným odstínem čalounění či s jiným potahem, které jsou dostupné okamžitě. Proto doporučujeme taky v tomhle případě dobře si prostudovat všechny parametry daného produktu nebo se obrátit na zákaznickou linku, kde vám rádi a ochotně poradí.

Inspirujte se

Objevte výhody sedacích lavic do předsíně

Předsíň je jako obálka knihy. Je to první prostor, který vaši hosté po vstupu uvidí. Předsíň by je měla vítat vřelou a příjemnou atmosférou. Proto je její správné zařízení klíčové. Aby si mohli pohodlně odložit nebo zout boty, neměla by zde chybět lavice do předsíně. N…

Koberec do kuchyně: jaké jsou plusy i minusy této volby

Otázka položení koberce do kuchyně dělí společnost na dva tábory. Jeden na něj nedá dopustit, druhý by si koberec do kuchyně nepořídil za žádnou cenu. Abychom vám pomohli se správným rozhodnutím, sepsali jsme pro vás výhody i nevýhody kuchyňského koberce. A přidáme i pr…

Konferenční stolek: co zohlednit při výběru?

Jaký by to byl obývací pokoj bez konferenčního stolku? Vybrat si ten správný ale může být pořádná fuška. Stolek by měl stylově zapadat do interiéru, plnit svou funkci a zároveň odpovídat specifikům domácnosti i jejích členů. Co byste měli zohlednit při jeho výběru?

Filtry

Štítky:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Tyrkysová
Vínová
Zelená
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm