Domů / Nábytek / Zahrada

Zahrada

Když na jaře začne slunce hřát a z hlíny začnou vykukovat krokusy, stane se zahrada nejmilejším pokojem vašeho domu. Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Stříbrná
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zobrazit 58 produktů podle Máme pro vás 58 produktů
1
Přece v ní ale nebudete stát anebo hned pracovat! A nemusíte dokonce mít ani zahradu. I na balkon a terasu potřebujete hezký, pohodlný a trvanlivý zahradní nábytek. Pro všechna tato místa máme na výběr řadu zahradních stolů, židlí, křesel a pohovek, lavic a dalšího zahradního vybavení. 
Výběr vám usnadní nabídka kompletních zahradních setů v jednotném designu. Na vrchol potěšení z pobytu pod širým nebem vás vynesou zahradní lehátka a houpačky. Před deštěm i spalujícím sluncem ochrání zahradní pavilony.
Zahradní sortiment je nejčastěji vyroben z přírodních materiálů, typicky exotického dřeva, kovu, ratanu anebo jejich kombinací. Zkušenost říká, že ani imitace přírodních materiálů nesnižuje užitnou ani estetickou hodnotu nábytku. Například umělý ratan je na rozdíl od přírodního stejně pohledný, přitom nabízí ještě delší životnost a jednodušší údržbu.
Naše zahradní vybavení je samozřejmě určeno pro použití venku. Nevadí mu, když zmokne. Jen na zimu mu bude lépe někde v suchu pod střechou.
 

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Stříbrná
cm
cm
cm
cm
cm
cm