Domů / Nábytek / Zahrada

Zahrada

Když na jaře začne slunce hřát a z hlíny začnou vykukovat krokusy, stane se zahrada nejmilejším pokojem vašeho domu. Číst dál
Dostupnost
Štítky
Cena
Barva
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
Šířka
cm
cm
Výška
cm
cm
Hloubka
cm
cm
Zobrazit 43 produktů podle Máme pro vás 43 produktů
Přece v ní ale nebudete stát anebo hned pracovat! A nemusíte dokonce mít ani zahradu. I na balkon a terasu potřebujete hezký, pohodlný a trvanlivý zahradní nábytek. Pro všechna tato místa máme na výběr řadu zahradních stolů, židlí, křesel a pohovek, lavic a dalšího zahradního vybavení. 
Výběr vám usnadní nabídka kompletních zahradních setů v jednotném designu. Na vrchol potěšení z pobytu pod širým nebem vás vynesou zahradní lehátka a houpačky. Před deštěm i spalujícím sluncem ochrání zahradní pavilony.
Zahradní sortiment je nejčastěji vyroben z přírodních materiálů, typicky exotického dřeva, kovu, ratanu anebo jejich kombinací. Zkušenost říká, že ani imitace přírodních materiálů nesnižuje užitnou ani estetickou hodnotu nábytku. Například umělý ratan je na rozdíl od přírodního stejně pohledný, přitom nabízí ještě delší životnost a jednodušší údržbu.
Naše zahradní vybavení je samozřejmě určeno pro použití venku. Nevadí mu, když zmokne. Jen na zimu mu bude lépe někde v suchu pod střechou.
 

Inspirujte se

Znáte nejnovější trendy v interiérovém osvětlení?

Svítidla v interiéru jsou nejen funkčním prvkem, ale svými tvary, velikostí a barvou se podílejí také na celkovém vzhledu místnosti a pomáhají vytvořit celkovou atmosféru. Které trendy v rámci osvětlení by neměly ujít vaší pozornosti?

Jak si vybrat matraci: co všechno vzít v úvahu?

Výběr matrace je jeden z důležitých kroků pro vaše zdraví. Kvalitní matrace se přizpůsobí vašemu tělu, díky čemuž brání nevhodným polohám během spaní a odbřemeňuje páteř a svalové partie od zbytečné zátěže. Víte, jak si vybrat matraci a co všechno byste při její koupi m…

Žlutá sedačka interiér prozáří. Proč se tato barva hodí do obývacího pokoje?

Žlutá barva většinou není první odstín, pro který se rozhodujeme při výběru sedačky. A je to škoda. Dokáže totiž obývací pokoj prosvětlit a rozzářit. Pokud právě uvažujete nad koupí, žlutá sedačka rozhodně stojí za zvážení.

Filtry

Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Hnědá
Přírodní
Šedá
Stříbrná
Vícebarevná
cm
cm
cm
cm
cm
cm