Domů / MAGAZÍN / ZAŘIZUJEME / 10 pravidel, jak na design interiéru

10 pravidel, jak na design interiéru

11. 08. 2022, SCONTO Nábytek
Jednoduchá, ale zato důležitá pravidla navrhování interiéru by měl znát každý, kdo staví, zařizuje, nebo už bydlí a není spokojen s tím, jak se ve svém domě nebo bytě cítí. Jejich osvojením snáze dosáhnete jak příjemné atmosféry, tak efektivnějšího využití prostoru.
V infografice vám přinášíme přehled, ve kterém shrnujeme klíčové zásady zařizování interiéru. Dozvíte se například, na co myslet při práci s prostorem, čím dosáhnout harmonie nebo jak kombinovat barvy a nábytek s doplňky tak, abyste dospěli k bydlení, které bude hezké a komfortní.
jak na design interiéru
 
Stejně tak důležité, jako jsou tipy na design domácnosti, jsou i rady, jakým chybám se vyhnout při zařizování interiéru. V našem magazínu jsme pro vás sepsali ty nejdůležitější body, aby jste na nic nezapomněli a mohli si užívat komfortu vašeho bydlení.

Čtěte také

Ukázat další články

Kupujeme pro miminka: dětská postýlka a přebalovací pult

Čekáte přírůstek do rodiny a chcete své ratolesti připravit útulný a zároveň funkční dětský pokojíček? K jedněm z nejdůležitějších věcí, které jsou součástí výbavy d…

Tipy na zařízení obýváku, pokud rádi měníte atmosféru v místnosti

I vy patříte k lidem, kteří milují změny? Ani vás na dlouho neuspokojí aktuální vzhled obývacího pokoje a po krátké době už přemýšlíte, co upravit? Působivý redesign…