Pro veřejnost jsou naše prodejny otevřené pro nákup domácích potřeb a pro výdej zboží, firmy a živnostníci mohou nakupovat bez omezení. Více informací zde. 

4 důvody, proč si do kuchyně koupit rohovou lavici

Domů / MAGAZÍN / ZAŘIZUJEME / 4 důvody, proč si do kuchyně koupit rohovou lavici
Největší boom už mají za sebou, ale i tak je stále najdeme v mnohých domácnostech i v nabídce prodejců nábytku. Rohové jídelní sestavy byly oblíbené v 70. letech, a ačkoli se mnohým spojují s kuchyněmi babiček nebo rodičů, své místo si v interiérech najdou i dnes. Mohou za to nejen tyto čtyři hlavní důvody.

HODÍ SE DO MALÝCH BYTŮ


Hlavní výhodou rohové kuchyňské lavice je úspora místa. Nepotřebuje za sebou další prostor, na rozdíl od židlí, které je nutné odsunout, pokud se chcete posadit za stůl. Ocení to hlavně majitelé malých panelákových bytů. To však neznamená, že rohová lavice musí být umístěná jen v koutě. Využijete ji i volně v prostoru, například jako předěl mezi kuchyňskou a jídelní částí. Zároveň získáte na poměrně malé ploše místo na sezení pro čtyři až pět osob.
4 důvody, proč si do kuchyně koupit rohovou lavici

NABÍZÍ PROSTOR NAVÍC

Rohová jídelní sestava BIG BOX


Modely s úložným prostorem patří mezi nejpraktičtější. Po zvednutí klasického výklopného sedáku nebo otevření zasouvacího boxu najednou získáte místo například na uložení sezónních věcí, ke kterým nepotřebujete mít přístup denně.

Skrýt do ní můžete předměty z celé domácnosti, takže v podstatě slouží i ostatním obytným místnostem.

KOUPÍTE JI V SESTAVĚ


Rohová lavice vytvoří v místnosti dojem uspořádanosti. Klasikou je rohová lavice s jednou delší a jednou kratší stranou, přičemž jejich poměr kopíruje rozměry stolu ve tvaru obdélníku. Vybrat si můžete levé nebo pravé vyhotovení podle toho, kam ji chcete umístit. Pokud kuchyňskou lavici koupíte jako součást soupravy spolu s jídelním stolem a dvěma jídelními židlemi, budou sjednocené materiálově i stylově a vy si nemusíte zbytečně lámat hlavu nad laděním jednotlivých prvků. Součástí některých jídelních souprav bývají židle bez opěradla, na styl taburetů.
4 důvody, proč si do kuchyně koupit rohovou lavici

PŘEŽIJE CELOU GENERACI

Rohová jídelní sestava CAROLA

Rohová lavice při správném výběru a péči přežije celou věčnost jako nová. Vybírejte si proto takovou, jejíž dekor působí nadčasově a dá se lehce kombinovat s aktuálními trendy doplňky. Pohodlné sezení zaručí měkké čalounění se sedáky z polyuretanové pěny. Ty mohou být pokryty potahovou látkou (např. žinylkou), eko kůží nebo tkaninou s mikrovláknem. Poslední dva zmiňované typy čalounění jsou extrémně odolné proti vodě i skvrnám, proto se budou jednoduše udržovat po celé generace.

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.
všechny články
Chyby, kterých se často dopouštíme při zařizování interiéru

Chyby, kterých se často dopouštíme při zařizování interiéru

Jsou to maličkosti, na které často zapomínáme nebo s nimi nepočítáme. V konečném důsledku vedou ke snížení komfortu bydlení nebo k nespokojenosti se zařízeným interi…
Číst dál
Obývací stěna s dekorem dřeva – světlá, nebo tmavá?

Obývací stěna s dekorem dřeva – světlá, nebo tmavá?

Obývací stěny z masivu nebo s povrchovou úpravou imitující dřevo jsou dlouhodobě oblíbené. Na pohled totiž působí příjemně hřejivě, a některé kousky dokonce nikdy ne…
Číst dál
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací