Ve dnech 5. a 6.7. jsou naše obchodní domy otevřené.
Domů / Blog / Sedací nábytek

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.

Sedací nábytek Štítek: Sedací nábytek

 • Seriál Radíme: Jak si vybrat křeslo

  Seriál Radíme: Jak si vybrat křeslo

  Křeslo má poskytovat dostatečný relax, lahodit oku a dělat svým majitelům radost po dlouhou dobu. Co všechno ovlivňuje komfort sezení v křesle a jak si vybrat to správné pro vás?
 • Řešení do malých kuchyní: barové pulty a stoličky

  Řešení do malých kuchyní: barové pulty a stoličky

  Kuchyně s barovým pultem jsou nejen trendovým, ale také praktickým řešením nejedné domácnosti. Pult dokáže v případě spojení kuchyně s obývacím pokojem jednotlivé místnosti opticky oddělovat a představuje jednoduchý způsob, jak dostat do menšího prostoru místo ke stolov…
 • Rozkládací pohovky a soupravy jsou velmi praktické

  Rozkládací pohovky a soupravy jsou velmi praktické

  Často přijímáte návštěvy, ale nemáte pokoj pro hosty? Vlastníte garsoniéru nebo jednopokojový byt a potřebujete v něm užitečně využít každý centimetr? Právě rozkládací sedací soupravy a pohovky dokážou vyřešit problémy s nedostatkem místa. Z jakých máte na výběr?
 • Sedací soupravy a pohovky: Z jakých typů máme na výběr?

  Sedací soupravy a pohovky: Z jakých typů máme na výběr?

  Sedací souprava je základem každého obývacího pokoje. Představuje dominantní prvek, kterého si po vstupu do místnosti všimne každý jako první. S celkem musí pěkně ladit, doplňovat ho a tvořit určitou souhru. Kromě toho musí splňovat funkční požadavky a vyhovovat našim p…
 • RADÍME: Jak vybrat sedačku

  RADÍME: Jak vybrat sedačku

  Koupě sedačky představuje jednu z nejdůležitějších investic týkajících se nábytku. Jak vybrat sedačku, která se stane chloubou vašeho obýváku?
 • 4 důvody, proč si do kuchyně koupit rohovou lavici

  4 důvody, proč si do kuchyně koupit rohovou lavici

  Největší boom už mají za sebou, ale i tak je stále najdeme v mnohých domácnostech i v nabídce prodejců nábytku. Rohové jídelní sestavy byly oblíbené v 70. letech, a ačkoli se mnohým spojují s kuchyněmi babiček nebo rodičů, své místo si v interiérech najdou i dnes. Mohou…
 • Vybíráme barvu sedačky – který odstín je ten pravý?

  Vybíráme barvu sedačky – který odstín je ten pravý?

  Sedací souprava bývá obvykle klíčovým kouskem, dokonce srdcem obýváku. Jakou barvu pohovky ale zvolit? Pokud chcete najít ideální odstín, musíte si ozřejmit několik základních pravidel.
 • Lenoška – ideální pro poobědní odpočinek

  Lenoška – ideální pro poobědní odpočinek

  Patří ke starověkému Egyptu stejně jako faraoni a pyramidy, přesto však není tak slavná. Lenoška je kusem nábytku s bohatou historií, ideálním tvarem respektujícím proporce lidského těla a přitažlivým designem.
 • Kterou raději? Pohovky v šedé barvě

  Kterou raději? Pohovky v šedé barvě

  Šedá barva je v interiéru vždy vítána. Designéři ji rádi vidí na stěnách i na nábytku. Oblíbeným kouskem posledních let je hlavně šedá pohovka, která se hodí do interiérů různých stylů. Díky různorodým tvarům, použitému čalounění i podnožím může šedá pohovka vypadat pok…
 • Malé sedačky – sezení na každou příležitost

  Malé sedačky – sezení na každou příležitost

  Bojujete se složitým obytným prostorem nebo velmi malou metráží bytu? Nebo toužíte po pohodlném sezení i jinde než v obývacím pokoji? Malé sedací soupravy či pohovky pro vás mohou být tím správným řešením.
 • Jaké židle do kuchyně nebo jídelny?

  Jaké židle do kuchyně nebo jídelny?

  Sed je nejčastější poloha těla během našeho bdění, proto by sedací nábytek měl být navržen tak, aby umožňoval pohodlné a ergonomické sezení. Výjimkou nejsou ani jídelní židle. Jaké židle do kuchyně vybrat, aby byla spokojená celá rodina?
 • Taburety – funkční, ale i efektní doplňky interiéru

  Taburety – funkční, ale i efektní doplňky interiéru

  Taburet, taburetka, podnožka, a nejnověji dokonce puf – všechny tyto názvy označují nízké multifunkční sezení, obvykle bez opěradla, které slouží jako náhrada křesla nebo židle, ale i na vyložení nohou nebo jako úložný prostor. Záleží jen na vás, jakou funkci mu nakonec…