Pro veřejnost jsou naše prodejny otevřené pro nákup domácích potřeb a pro výdej zboží, firmy a živnostníci mohou nakupovat bez omezení. Více informací zde. 

Stojany s květinami ozdobí každý byt

Domů / MAGAZÍN / ZKRÁŠLUJEME / Stojany s květinami ozdobí každý byt
Pokojové rostliny se poslední dobou staly nesmírně populárními. Trend „urban jungle“ v interiéru je nejviditelnější ve městech, kde lidé cítí potřebu být více spojení s přírodou. Kromě vhodného výběru rostlinných druhů si dejte záležet také na tom, jakým způsobem budou vaši zelení miláčci vystaveni na odiv.
Živé květiny vnášejí do interiéru energii, osvěžují vzduch a vytvářejí kyslík. Kromě toho pozitivně ovlivňují psychiku. Pokojové rostliny jsou méně náročné než rostliny v exteriéru, vyžadují ale trochu vaší péče na týdenní bázi. Princip je jednoduchý – zalévat, hnojit, občas přesadit. V létě je roste rozprašovačem a jednou za čas osprchujte. Základem je znát jejich přirozené prostředí a potřeby. Jednoduché, že ano?

STOJAN NA KVĚTINY JAKO OHNISKO PROSTORU


Momentálně jsou populární rostliny, které znáte z fotek skandinávských interiérů.  Možná se najdou i u vašich maminek a babiček – asparágus, fitónie, fíkus, kalatea, zelenec, monstera nebo obyčejné sukulenty. Umístěte je do nádob různých velikostí, abyste vytvořili potřebný kontrast, a takovouto skupinku rostlin umístěte do stojanů na květiny. Na trhu jich v různých stylech najdete spousty. Zbývá už jen vybrat si takový, který zapadne do vašeho interiéru a zvýrazní jeho jedinečnost. Seskupení rostlin ve stojanu na květiny vytvoří ohniskový bod místnosti. Rostlina, květináč a stojan spolu mohou vytvořit krásný designový doplněk, proto je vybírejte opravdu pečlivě.
Stojany s květinami ozdobí každý byt

ZELENÁ DŽUNGLE I V MALÉM PROSTORU

Stojany s květinami ozdobí každý byt

Pokud bojujete s nedostatkem místa, použijte jako stojan na květiny originální poličku ve tvaru žebříku. Vejde se všude tam, kde potřebujete. Osobitý stojan na květiny v koloniálním stylu můžete využít i jako přístavný stolek. Masivní dřevo mangovníku a palisandru s patinou doplní interiér ve stylu vintage, provence nebo shabby chic a díky ručnímu opracování bude každý kus originálem.

Dáváte-li přednost minimalistickému designu, zamilujete si jednoduchý stojan na květiny z kovu. Ten můžete použít i na balkon nebo na terasu. Slaďte se stojanem i polštáře a ostatní dekorativní předměty v domácnosti a těšte se ze své vlastní zelené džungle bez ohledu na centimetry čtvereční!
Stojany s květinami ozdobí každý byt

TIP NA ZÁVĚR

Efektním stojanem na květiny se při troše fantazie mohou stát i předměty původně sloužící jiným účelům. Použít lze například staré bedýnky, sáňky nebo židle. Záleží jen na tom, co vizuálně ladí se stylem vašeho interiéru.
Stojany s květinami ozdobí každý byt
Stojany s květinami ozdobí každý byt

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.
všechny články
Přemýšlíte nad koupí sedací soupravy ve tvaru U?

Přemýšlíte nad koupí sedací soupravy ve tvaru U?

Pokud vám hlavou víří podobné úvahy, zřejmě patříte ke šťastlivcům, kteří ve svém interiéru mají dostatek prostoru na takové řešení. Pamatujte ale, že i za dobrých d…
Číst dál
Nevyhýbejte se dekoracím v koupelně

Nevyhýbejte se dekoracím v koupelně

Koupelny už dávno nejsou „kobkami“ v zastrčeném koutě domu nebo bytu, kam si chodíme v rychlosti umýt zuby a osprchovat se. Naopak, představují plnohodnotnou místnos…
Číst dál
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací