Pro veřejnost jsou naše prodejny otevřené pro nákup domácích potřeb a pro výdej zboží, firmy a živnostníci mohou nakupovat bez omezení. Více informací zde. 

Patrové postele – oblíbené nejen v malých pokojích

Domů / MAGAZÍN / ZAŘIZUJEME / Patrové postele – oblíbené nejen v malých pokojích
Patrové postele jsou v dětském pokojíčku výhodné z mnoha důvodů. Nemusíte na ně myslet jako na nutné zlo, ba právě naopak. Jde o vynikající řešení v místech, kde jakékoli jiné řešení selhává. Můžete si pořídit palandu pro dvě děti, ale také postel s jedním lůžkem v patře a s dalším využitelným prostorem dole. Jaké jsou výhody patrových postelí a jaké zajímavé doplňky jsou k nim k dispozici?

VÝHODY PATROVÝCH POSTELÍ

 
  • Jde o ideální řešení, pokud je dětský pokojíček malý – a to v případě, že máte dvě (nebo více) dětí, anebo jen jedno. Patrovou postelí šikovně vyřešíte prostor na spaní, v případě jednoho dítěte ní můžete získat prostor navíc na hraní nebo učení.
  • Patrové postele mají řadu různých designů, takže si můžete vybrat skutečně takovou, která bude odpovídat vašim představám po praktické i estetické stránce.
  • Záleží pochopitelně na modelu postele, kterou si vyberete, ale společně s místem na spaní můžete získat navíc i další užitečné či herní doplňky, jako např. šuplíky, přistýlku, poličky nebo skluzavku.
Patrová postel FOR KIDS 615

DRUHY PATROVÝCH POSTELÍ

Vícelůžkové palandy

Palanda je ideální v případě, že do pokojíčku potřebujete dostat postele pro dvě nebo i tři děti. Obvykle jsou postele spojené žebříkem pro snadný přístup, ovšem fantazii se meze nekladou. Pokud dětem chcete udělat skutečně pořádnou radost, pořiďte jim navíc také skluzavku – po žebříku se dostanou nahoru a po skluzavce zase dolů.
Patrová postel MILOS
Patrová postel HANNA

Nahoře postel, dole víceúčelový prostor

Patrovou postel však můžete dát i do pokojíčku pro jedno dítě, obzvláště pokud místnost není moc velká a bojujete o každý centimetr. K tomuto účelu vám poslouží postel, která má lůžko jen nahoře. Pod postelí je extra prostor, který můžete využít podle potřeby jako pracovní nebo herní koutek, ale i jako úložný prostor.

Patrová postel se skříní TUNIO

VYCHYTÁVKY, KTERÉ POTĚŠÍ PŘEDEVŠÍM DĚTI

Pokud chcete udělat dětský pokojíček skutečně útulný, můžete k patrovým postelím přikoupit speciální vychytávky. Mimo výše zmíněné skluzavky můžete objednat textilní kapsáře, které připevníte na pelest postele a děti si do nich mohou ukládat oblíbené hračky.
Textilní kapsář FOR KIDS 6243-73
Textilní kapsář FOR KIDS 6243-73
Další možností je textilní domeček, který pod patrovou postelí vytvoří možnost si hrát a nebýt při tom viděn. Děti budou mít pocit soukromí, mohou si v něm hrát s kamarády nebo tam ukládat hračky. Nebo vyzkoušejte textilní tunel či závěs, který se připevňuje shora na postel. Skvěle oživí atmosféru pokojíčku a vaše děti určitě vymyslí tisíc způsobů, jak si s ním hrát.
Textilní domeček FOR KIDS
Patrová postel s textilním domečkem
Patrové postele jsou optimální z hlediska ceny, velikosti i designu. Jejich největší výhodou je kompaktní využití prostoru, kde děti mohou nejen spát, ale také rozvíjet svou fantazii hraním na piráty nebo na dobývání hradu. S postelí ale můžete současně získat také šatník, šuplíky na hračky nebo místo na stůl. Proto zvažte, zda by se vám patrová postel nehodila i do vašeho dětského pokojíčku.
Postel ARNIKA
Tunel k posteli ARNIKA PIRAT

MAGAZÍN

Zařizujete, nebo jen zkrášlujete bydlení? Inspirace není nikdy dost. V našem magazínu najdete spoustu zajímavých tipů a praktických rad, jak vylepšit a zútulnit jakoukoliv část vašeho domova.
všechny články
Přemýšlíte nad koupí sedací soupravy ve tvaru U?

Přemýšlíte nad koupí sedací soupravy ve tvaru U?

Pokud vám hlavou víří podobné úvahy, zřejmě patříte ke šťastlivcům, kteří ve svém interiéru mají dostatek prostoru na takové řešení. Pamatujte ale, že i za dobrých d…
Číst dál
Nevyhýbejte se dekoracím v koupelně

Nevyhýbejte se dekoracím v koupelně

Koupelny už dávno nejsou „kobkami“ v zastrčeném koutě domu nebo bytu, kam si chodíme v rychlosti umýt zuby a osprchovat se. Naopak, představují plnohodnotnou místnos…
Číst dál
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací