Domů / Nábytek / Skříně a komody / Šatní skříně

Rohové skříně

Rohové skříně zužitkují každý kout vašeho bytu. V nabídce máme i další skříně do sestav ve tvaru L a U. Vytvořte objemný úložný prostor levněji než cestou vestavěných skříní na klíč. Číst dál

SKŘÍŇOVÉ PROGRAMY

Dostatek úložného prostoru je základem čistého a uspořádaného domova. Je ovšem nejvyšší čas nahradit nevzhledné krabice a pořadače setem moderních a praktických komod a skříní.
Všechny programy
Filtry
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Zobrazit 18 produktů podle Máme pro vás 18 produktů

Rohové skříně

Rohová skříň do vnitřního kouta pokoje má zkosené boční stěny, na které mohou navázat další skříně stejné hloubky a designu a vytvořit kolmé sestavy do L nebo U. Přístup do rohových skříní je dík natočení jejich dveří o 45 stupňů pohodlně zajištěn.
Máme i skříně k postavení kolem vnějšího rohu. Samozřejmě vám nic nezabrání použít jen samostatnou rohovou skříň a po stranách na ni navázat menšími skříňkami nebo nástěnnými policemi.
Rohové skříně se uplatní v samostatných technických místnostech a šatnách, ale i v běžných ložnicích a předsíních, v nichž bojujete o každou píď podlahové plochy.
S výškou skříní až 237 cm dokážete zužitkovat prakticky celou výšku místnosti. Vhodnou volbou šířek a výšek dosáhnete stejného účelu jako mnohem dražší vestavěnou skříní na klíč. Podle situace můžete volit hloubku 40, 50 nebo 60 centimetrů.
Protože posuvné dveře na rohové skříni není kam odsunout, používají se dveře otočné. V nabídce máme skříně jednodveřové a dvoudveřové.
Jak vybrat šatní skříň
K rohovým skříním můžete dohledat kompatibilní šatní skříně v bílé barvě, v dekoru dubu sonoma, v dalších dekorech anebo jejich kombinacích. K dispozici jsou i zrcadlové rohové skříně a další šatní skříně se zrcadly. Rohová skříň se zrcadlem dá místnosti (dík neobvyklému úhlu) zajímavou perspektivu.
Design našich skříní předurčuje použití v bytech všemožných stylů. Skříně dodáváme v rozloženém stavu. Na přání zajistíme dopravu, vynášku do patra i rychlou a odbornou montáž.