Domů / MAGAZÍN / INSPIRACE / Více než kuchyň – šikovná řešení do celého interiéru

Více než kuchyň – šikovná řešení do celého interiéru

14. 03. 2021, SCONTO Nábytek
Věděli jste, že z kuchyňského studia můžete odcházet nejen s novou kuchyní, ale v podstatě s celým interiérem zařízeným na míru v jednotném stylu? Každý kus nábytku má většinou svou předem danou funkci. Kuchyně Nobilia se však jakoby mávnutím zázračného proutku dokážou změnit na síňovou sestavu, koupelnové skříňky či obývací stěnu.
Nobilia je lídrem nejen v oblasti kuchyní, ale uvědomuje si, že stejně důležitý je i obývák nebo jiné části interiéru. Nábytkový systém nabízí nespočet možností pro vnesení řádu do kterékoli místnosti a pro řešení na míru v jednotném designu v celém bytě a domě. Se systémem kuchyňského nábytku vytvoříte čisté puristické interiéry, útulné interiéry s moderním vzhledem dřeva i romantické venkovské interiéry. Kde všude najde své využití?

Obývák

V obývacím pokoji stejně jako v kuchyni oceníte například bezotiskový povrch skříněk a podsvícené skříňky. Jednoduchou, ale působivou obývací sestavu vytvoří spodní skříňky v kombinaci s policemi nebo otevřenými regály – takto uspořádaná jednotka poskytne dostatečný úložný prostor. Do plánu obývacího pokoje umíte elegantně integrovat i stolové desky, které lze zkombinovat se závěsnými skříňkami nebo zástěnou. Jako designový prvek bude působit skleněný panel umístěný na spodní skříňce, který vytvoří otevřenou přihrádku a z vrchní strany ho bude ohraničovat pracovní deska v imitaci dřeva.

Artis
Easytouch
Náš tip
Sázkou na jistotu budou otevřené regály s dřevodekorem kombinované s uzavřenými skříňkami v barvě alpská bílá z kuchyňského programu FASHION. Zrcadlový efekt vysokého lesku sestavy FLASH také můžete kombinovat téměř s jakýmkoliv dekorem.

Fashion
Flash

Jídelna

Jídelní stůl je neodmyslitelnou součástí kuchyně, případně samostatné jídelny. Jídelny od Nobilia jsou přesně takové, jaké byste od této části interiéru očekávali – útulné a do detailu sladěné. Vybrat si můžete z různých stolních nohou a podnoží, lavic, regálových programů až po samotný nábytek. Barevně a materiálově můžete sladit například vrchní desku jídelního stolu s kuchyňským ostrůvkem nebo skříňkami.

Touch
Riva

Vstupní prostory

Předsíň vyžaduje přehlednost, vzdušnost, ale i styl, kterým definujete zbytek interiéru. Předsíně vytvořené z kuchyní Nobilia se vyznačují kombinovatelností a originálním designem. Předsíňový panel v tomto případě nahradí kuchyňská pracovní deska v požadovaném dekoru, kterou můžete zkombinovat s různými kuchyňskými skříňkami, případně i nikami v kontrastní barvě. Sezení vytvoříte díky dostatečně hlubokým spodním skříňkám, které budou zároveň sloužit jako úložný prostor.

Touch
Inline
Náš tip
Modelová sestava RIVA, která je jednou z nejoblíbenějších pro kuchyně, vnese do předsíně čistý design díky bezúchytkovým řešením a zároveň ho zútulní díky tmavému dřevěnému dekoru ořechu. Luxusně bude působit i ALU konstrukce Backlight v černé barvě se skříňkami LUX s lakovanými dvířky.

Předsíň Riva. Zdroj: Nobilia
Předsíň Lux. Zdroj: Nobilia

Koupelna

Nezáleží na tom, zda preferujete moderní, klasický, nebo venkovský styl – nabídka koupelen vychází z modelů kuchyní a je díky různým skříňkám, regálům, zrcadlovým skříňkám, umyvadlům a bateriím dostatečně široká na to, aby si z nabízených modelů vybral opravdu každý. Kromě koupelny oceníte i řešení pro technické místnosti a prádelny, kde záleží na každém centimetru. Důkazem ergonomičnosti a funkčnosti, nad kterými se uvažovalo při rozšíření sortimentu, je i patentovaná spodní skříňka na umístění pračky nebo sušičky. Ty jsou situovány do vyšší úrovně a je k nim bezproblémový přístup.

Riva
Lux
Laser
Náš tip
Modelová řada FASHION do koupelny vnese modernost díky kontrastu tmavého korpusu a bledých předních čelních ploch. Extra odolnost do koupelny přinesou dvířka STONE ART z vícevrstvého laminátu.

Fashion
Stoneart

Čtěte také

Ukázat další články

Očima designéra: Obývací pokoj v eklektickém stylu

Jste kreativní a nemáte rádi uhlazenost ani stereotyp? Rádi se lišíte od ostatních a neláká vás jít ruku v ruce s aktuálními trendy, ale přesto chcete, aby vaše bydl…

Jaký typ skříně vybrat do pracovny?

Práce s notebookem na kolenou z gauče nebo u kuchyňského stolu je častou náhradou improvizované domácí kanceláře. Jakmile se ale začnou ozývat vaše přetížené trapézy…