Malé sedací soupravy

Malé sedací soupravy jsou ideální do menších obýváků, ale i prostor, kde se nevyžaduje mnoho místa k sezení. Designově odrážejí současné trendy a zároveň nabízejí praktické využití v podobě rozložení do lůžka či doplňujícího úložného prostoru. Ačkoli obyčejně mají subtilnější tvary, jsou komfortní a spolehlivě splní svůj účel v každé domácnosti či na pracovišti. Malé sedací soupravy jsou zde pro všechny, kteří jsou sice limitováni prostorem, ale nechtějí se vzdát pohodlí a stylového designu. Číst dál
Velikost:
Dostupnost
Cena
Zobrazit 408 produktů podle Máme pro vás 408 produktů

Jak si vybrat malou sedací soupravu

 
V bytech s menší rozlohou je třeba obzvlášť pečlivě zvážit, jak je zařídíme. Vítán je zejména praktický nábytek, který se vyznačuje subtilnějšími tvary a je schopen podle potřeby plnit několik funkcí. K takovému se řadí i malé sedací soupravy, které nabízejí komfortní sezení a obvykle i možnost rozložení do lůžka či doplňující úložný prostor.
 
K malým sedacím soupravám patří modely s délkou do 250 cm. K nejrozšířenějším typům patří rohové sedací soupravy ve tvaru L. Opěrku zad mají obvykle buď podél celé sedací plochy, nebo jen na zadní části, a tedy jedno rameno sedačky je bez opěrky. Takové modely s otomanem působí vzdušnější, nicméně umožňují pohodlné natažení nohou, když toužíte relaxovat. K oblíbeným prvkům, které zvyšují komfort sezení, patří polohovatelné opěrky hlavy nebo i odnímatelné zádové a područkové polštáře. Jako ostatní rohové sedací soupravy z nabídky Sconto, tak i většinu těch malých lze díky celočalouněnému provedení umístit ke stěně i do prostoru. Varianty rohů jsou pravý, levý nebo univerzální. Malé rohové sedací soupravy jsou ideální pro sezení dvou až tří osob.
 
Kromě malých rohových sedaček máte možnost sáhnout i po soupravách, které sestávají z pohovky a dvou křesel. Takové řešení má několik výhod. Mají více možností, jak je umístit v prostoru, křesla mohou sloužit podle aktuální potřeby v různých místnostech bytu a sestava celkově poskytuje k sezení 4 až 5 míst.
 

Malé sedačky sluší malému interiéru

 
Malé sedačky designem nezaostávají za velkými moderními sedacími soupravami, a tak i v menších interiérech můžete mít obývací pokoj zařízený vkusně. K vybraným modelům lze dokoupit i křesla či taburety, díky kterým získáte další místo k sezení. Možností je i pořídit si doplňkové sezení, které není ze stejné série jako sedačka. V současnosti jde o populární řešení, když se kombinací různých nábytkových kusů dociluje oživení prostoru či stylové vytváření kontrastů.
 
Pokud se rozhodnete pro malou rozkládací sedačku, získáte navíc příležitostné lůžko pro hosty. Při výběru je třeba si všímat hlavně systém, jakým se sedačka rozkládá, a kolik místa v rozloženém stavu zabírá. Velmi praktické zejména v malých dispozicích, kde se snažíme užitečně využít každý centimetr, jsou sedačky s úložným prostorem. Pokud používáte sedačku i jako postel, uvítáte, že ranní úklid lůžkovin bude rychlý a snadný. Samozřejmě, úložné místo může posloužit i pro jiné předměty z domácnosti.
 

Do otevřených prostorů, kanceláře i studentského pokoje

 
Sedací soupravy a pohovky neodmyslitelně patří do našich příbytků, ať už skoupých na prostor, nebo ne. Kdo má obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní, jistě uvítá nápaditost malé sedací soupravy do L. Ta dokáže nenásilně vytvořit předěl mezi jednotlivými zónami a je přirozeným ohraničením prostoru pro obývací pokoj.

Malá rohová sedací souprava se hodí i do studentského pokoje nebo do kancelářských prostor. Poskytne místo na chvilkový odpočinek a načerpání sil. V kanceláři ji využijete při obchodních setkáních, ve studentském pokoji slouží malé sedací soupravy pro posezení s přáteli v soukromí.
 

Bude s vámi dlouhá léta

Malá sedací souprava je velmi snadná na přepravu, proto s ní nebudete mít problém při žádném stahování. I když si v budoucnu pořídíte prostorný domov, snadno jí najdete nové místo, například v hale, pracovně nebo pokoji pro hosty.
 
Výše investice do malé sedací soupravy závisí jen od vás a vašich priorit. Cena však odráží kvalitu materiálu a provedení, které zaručí, že s vámi sedačka vydrží dlouhá léta. Za vynikající ceny si můžete pořídit malé i velké sedací soupravy ve výprodeji.

Inspirujte se

Letošní trendy pro terasu nejsou jen o nábytku a venkovním sezení

Vždy, když se přiblíží letní sezóna, začne se řešit údržba nábytku na terase, případně nákup nového. Co kdybyste se letos podívali na celkový vzhled vaší terasy? Letošní trendy říkají, že terasy budou hlavně o spojení s přírodou, propojování interiéru a exteriéru, ekolo…

Typy postelí: z jakých máte na výběr?

Dobrá pohodlná postel je k nezaplacení. Každý den v ní strávíme alespoň šest až osm hodin, což není zanedbatelný čas. Kvalitní spánek totiž člověku dává energii do nového dne, schopnost soustředit se a zvládat každodenní nápor stresu. Postel musí odpovídat uživateli i p…

Nástěnné a stojanové věšáky – šikovní pomocníci do každého bytu

Dnes se blíže podíváme na užitečné, ale často opomíjené pomocníky v domácnosti – nástěnné a stojanové věšáky. Jsou vítané na více místech v domácnosti, nejen v předsíni. Přestože si je nikdo nekupuje na ozdobu, mohou být i skvělým dekorativním prvkem, který zdůrazní oso…

Filtry

Velikost:
Antracitová
Béžová
Bílá
Černá
Červená
Fialová
Hnědá
Modrá
Oranžová
Přírodní
Růžová
Šedá
Tyrkysová
Vínová
Zelená
Žlutá
cm
cm
cm
cm
cm
cm