Malé sedací soupravy

Malé sedačky sluší malému interiéru

V menším bytě často bojujeme o každý centimetr. Jsme opatrní při jeho zařizování a jednotlivé kusy nábytku pečlivě zvažujeme. Právě proto jsou na trhu malé sedací soupravy. I ony umí poskytnout dokonalé pohodlí a často i mnohem více - zejména v případě, že se rozhodnete pro rozkládací variantu. Malé rohové sedací soupravy rozkládací pak umí být i vaší improvizovanou ložnicí.

Máte menší obývací pokoj a trápíte se nad tím, jak jej zařídit? Nemusíte se vzdávat pohodlí. Jsou tu tolik oblíbené malé sedací soupravy. Malá sedačka pro společnou domácnost s partnerem úplně stačí a když přijdou hosté, můžete jim nabídnout posezení na stylových taburetech.

Kdo má obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní, jistě uvítá nápaditost malé rohové sedací soupravy. Ta dokáže nenásilně vytvořit předěl mezi jednotlivými zónami a je přirozeným ohraničením prostoru pro obývací pokoj.

Pořídili jste si byt jen s jednou místností? Pak jsou tu rozkládací sedací soupravy, které vám večer nabídnou dvoulůžko na spaní. Malá rohová sedací souprava rozkládací má většinou i úložný prostor, ranní úklid lůžkovin je rychlý a jednoduchý.

Do kanceláře i studentského pokoje

Malá rohová sedací souprava se hodí i do studentského pokoje nebo do kancelářských prostor. Poskytne místo pro chvilkový odpočinek a načerpání nových nápadů. V kanceláři ji uvítáte při obchodních schůzkách, ve studentském pokoji slouží malé sedací soupravy k posezení s přáteli v soukromí.

Sedací soupravy představují z kategorie sedacích souprav z minimální investice, ty nejlevnější pořídíte v cenách do deseti tisíc korun. Proto se rozhlédněte po vašem interiéru. Není na čase vyměnit někde staré a nepohodlné židle za elegantnější posezení?

Bude s vámi dlouhá léta

Malá sedací souprava je velmi snadná na přepravu, proto s ní nebudete mít problém při žádném stěhování. I když si v budoucnu pořídíte prostorný domov, snadno jí najdete nové místo, třeba v hale nebo pracovně.

Řada modelů malých rohových sedacích souprav má nejen úložný prostor, ale i polohovatelné opěrky a područky pro dokonalý komfort. Luxusnější modely zakoupíte za ceny okolo třiceti tisíc, kdy se můžete těšit na nejmodernější design a nejlepší materiály.

Zobrazit více
Cookies Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací