Levné sedací soupravy

Levné sedací soupravy jsou ideálním řešením pro všechny, kteří z různých důvodů nechtějí do tohoto nábytku investovat více, než je nezbytné. Navzdory nízké ceně nabízejí komfortní sezení, trendový design a různé funkční doplňky. Široká nabídka levných sedaček umožňuje každému vybrat si přesně podle svých představ. Číst dál
Dostupnost
Vyberte prodejny Vyberte prodejny
Cena
Seřadit
od nejlevnějšího
Zobrazit 229 produktů podle Máme pro vás 229 produktů
1 3 ... 7

Levné sedací soupravy

 
I když si pořídíte levnou sedací soupravu, neznamená to, že vám nedokáže dobře posloužit. Díky spolupráci s ověřenými dodavateli vám nabízíme levné sedačky, aniž byste museli ustupovat z požadavků na kvalitu. Ústupky není potřeba dělat dokonce ani při designu či funkčních doplňcích. V nabídce máme širokou škálu sedaček, z nichž není problém vybrat si takovou, která bude přesně odpovídat vašim prostorovým, stylovým a uživatelským nárokům.
 

Jaké levné sedací soupravy máte k dispozici:

  • Malé a subtilní sedačky ideální do malých prostorů
  • Robustní sedačky větších rozměrů vhodné do prostornějších interiérů
  • Sedačky v neutrálních i výraznějších trendových barvách
  • Rozmanité designy odpovídající různým interiérovým stylem
  • Rozkladací sedací soupravy
  • Sedačky s integrovaným úložným prostorem
  • Levé a pravé, případně univerzální provedení rohových sedacích souprav
 

Vybíráme si typ sedací soupravy

Při výběru konkrétního typu sedací soupravy je nutné vzít v úvahu dostupný prostor, který vám váš interiér nabízí. Kdo má obývací pokoj spojenou s jídelním koutem a kuchyní, může zvolit komfortnější provedení sedačky. Ideální bude velká sedačka do L nebo dokonce do U. Ani v případě velké sedací soupravy není potřeba se obávat příliš vysoké investice. Bez problémů si můžete pořídit sedací soupravy do L nebo U levně, přesto v atraktivním designu a s moderním potahovým materiálem. Za obzvlášť dobré ceny je možné koupit velké sedací soupravy ve výprodeji a v akčních nabídkách, které Sconto přináší svým zákazníkům pravidelně.
 
V menších bytových dispozicích, kde je vzácný každý jeden čtvereční centimetr, je lepší volit malé sedací soupravy, které navíc nabízejí možnost rozložení na lůžko nebo úložné místo. Obzvláště vhodné mohou být subtilnější modely na vyšších nožičkách, které dodávají místnosti vzdušnost. Nesmíme zapomínat ani na fakt, že takovým prostorem sluší spíše bledé barvy, které interiér opticky zvětšují a prosvětlují.
 
V případě, že jste se rozhodli pro levnou rozkladací sedačku, všímejte si hlavně mechanismus, kterým se rozkládá. Některé modely nabízejí rozložení sklopením zadní, zádové části sedačky, proto v případě rozkládání nutno počítat s místem navíc, což zejména v malých místnostech může být problematické.
 

Vkusné a praktické řešení

Většina levných sedacích souprav disponuje celočalouněným potahem, proto je možné umístit je i volně do prostoru. Potahovým materiálem je obyčejně odolná hladká tkanina, která se snadno udržuje. To předurčuje tyto sedačky na umístění nejen v obývacích, ale také v pokojích pro hosty, dětských pokojích nebo pracovnách. Hodí se do interiérů zařízených v moderním, minimalistickém, skandinávském, venkovském stylu, v retro stylu atd. Pokud tedy hledáte praktické a vkusné řešení do vašeho příbytku, levnými sedacími soupravami z naší nabídky určitě získáte, jak se říká, hodně muziky za málo peněz.
 
Ještě jste se nerozhodli, kolik vlastně chcete do nového sezení zainvestovat? Doporučujeme vám seznámit se s kompletní nabídkou sedacích souprav a pohovek společnosti Sconto.