Barová židle GRACE PU - černá/bílá/chrom
- Moderní design
- Čalounění ze syntetické kůže
- Kovová, středová noha
- Nastavitelná výška sedu
- Celý popis
- č. produktu:
- 414826403
- Moderní design
- Čalounění ze syntetické kůže
- Kovová, středová noha
- Nastavitelná výška sedu
Barová židle GRACE PU je díky své funkčnosti a atraktivnímu zpracování tím pravým doplňkem do moderních kuchyní a jídelen.
Židle je vybavena pohodlným pěnovým sedákem a příjemným čalouněním ze syntetické kůže s nenáročnou údržbou. Za svou stabilitu a odolnost vděčí kovové konstrukci s pevnou, kulatou základnou. Středová noha umožňuje jak výškovou nastavitelnost, tak i otáčení sedáku. Komfort při sezení navyšuje praktická opěrka na nohy.
Podtrhněte styl domácnosti s barovou židlí GRACE PU.
-
Vzhled
- Barva: Bílá, Černá, Stříbrná
- Typ podnože: Centrální
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Materiál konstrukce: Kov
- Materiál sedáku: Pěna
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Syntetická kůže
- Složení potahu: 100% Polyuretan
-
Vybavení a funkce
- Opěrka: Na nohy
- Počet nohou: 1
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Typ nohou: Na jedné noze
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Jídelna, Kuchyně
| Šířka | 55cm |
| Výška | 101cm |
| Hloubka | 49cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 59-80 cm |
| Hloubka sedu | 39cm |
| Výška područek | 23cm |
| Výška opěradla | 28cm |
| Šířka sedu | 38cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 9 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 55 cm
- Délka: 57 cm
- Výška: 44 cm
- Hmotnost balíku: 9 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







