Jídelní židle AVA - černá/matně černá
- Moderní, minimalistická jídelní židle
- Opěradlo a područky pro příjemné sezení
- Černý potah z umělé kůže
- Kovová podnož
- Celý popis
- č. produktu:
- 414815800
- Moderní, minimalistická jídelní židle
- Opěradlo a područky pro příjemné sezení
- Černý potah z umělé kůže
- Kovová podnož
Jídelní židle AVA perfektně zapadne do každé moderní jídelny či kuchyně.
Maximální pohodlí je dosaženo polstrováním sedáku i zádové opěrky, které jsou potaženy syntetickou kůží v moderní černé barvě. Komfort pak podtrhují praktické područky. Stabilitu zajištuje podnož z práškově lakované oceli v černém odstínu. Nosnost činí dostatečných 110 kg.
Usedněte pohodlně na stylové jídelní židle AVA.
-
Vzhled
- Barva: Černá
- Typ podnože: Čtyřnohá
- Tvar: Kulatý
- Styl: Minimalistický, Moderní
- Potahová látka: 100% Polyuretan
-
Materiál a povrch
- Materiál konstrukce: Kov
- Povrchová úprava konstrukce: Lakovaná
- Materiál sedáku: Syntetická kůže
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Syntetická kůže
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ne
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Jídelna, Kuchyně
| Šířka | 56cm |
| Výška | 78cm |
| Hloubka | 53cm |
| Výška sedu | 48cm |
| Hloubka sedu | 41cm |
| Výška područek | 19cm |
| Výška opěradla | 30cm |
| Šířka sedu | 43cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 7 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 59 cm
- Délka: 88 cm
- Výška: 56 cm
- Hmotnost balíku: 7 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







