Jídelní židle CANDIS - tmavě šedá/černá
- Moderní design
- Pevná kovová konstrukce
- Pohodlný pěnový sedák
- Nosnost 110 kg
- Celý popis
- č. produktu:
- 414819700
- Moderní design
- Pevná kovová konstrukce
- Pohodlný pěnový sedák
- Nosnost 110 kg
Jídelní židle CANDIS vás na první pohled zaujme svým stylovým designem. Díky němu nejenže dokáže vkusně oživit každý moderní interiér, ale vnese do něj také nádech originality.
Židle disponuje pevnou kovovou konstrukcí, která je zárukou její stability. Aby se na ní příjemně sedělo, je vybavena područkami a pohodlným pěnovým sedákem potaženým hladkou tkaninou.
Židli zdobí elegantní prošívání a její nosnost je 110 kg.
-
Vzhled
- Barva: Černá, Šedá
- Barva/dekor varianty: Tmavě šedá/Černá
- Barva nohou/podstavce: Černá
- Barva sedáku: Šedá
- Barva opěradla: Šedá
- Typ podnože: Čtyřnohá
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Materiál konstrukce: Kov
- Materiál sedáku: Pěna
- Povrchová úprava nohou/podstavce: Matná
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Hladká tkanina
- Složení potahu: 100% Polyuretan
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Loketní područky: S područkami
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Jídelna, Kuchyně
| Šířka | 60cm |
| Výška | 85cm |
| Hloubka | 58cm |
| Výška sedu | 49cm |
| Hloubka sedu | 40cm |
| Výška područek | 15cm |
| Výška opěradla | 40cm |
| Šířka sedu | 43cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 7 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 64 cm
- Délka: 64 cm
- Výška: 45 cm
- Hmotnost balíku: 7 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu