Jídelní židle CASSANDRA - bělený dub
- Nadčasový design
- Konstrukce z masivního dubového dřeva
- Nosnost 110 kg
- Celý popis
- č. produktu:
- 414820101
- Nadčasový design
- Konstrukce z masivního dubového dřeva
- Nosnost 110 kg
Jídelní židle CASSANDRA je vyvedená v nadčasovém designu, a tak skvěle zapadne do většiny interiérů.
Konstrukce židle je vyrobena z masivního dubového dřeva, díky čemuž je mimořádně pevná a stabilní. O to, aby bylo sezení na židli pohodlné, se stará pěnový sedák.
Maximální nosnost židle činí 110 kg.
-
Vzhled
- Barva: Přírodní
- Barva/dekor varianty: Dub bílý
- Dekor: Dub
- Typ podnože: Čtyřnohá
- Styl: Nadčasový
-
Materiál a povrch
- Materiál konstrukce: Masivní dřevo
- Materiál sedáku: Pěna
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Hrubá tkanina
- Materiál nohou/podstavce: Masivní dřevo
-
Vybavení a funkce
- Loketní područky: S područkami
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Smontováno
- Určeno do: Jídelna, Kuchyně
| Šířka | 54cm |
| Výška | 83cm |
| Hloubka | 54cm |
| Výška sedu | 46cm |
| Hloubka sedu | 42cm |
| Výška područek | 22cm |
| Výška opěradla | 37cm |
| Šířka sedu | 48cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 8.4 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 75 cm
- Délka: 94 cm
- Výška: 58 cm
- Hmotnost balíku: 8.4 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu