Jídelní židle ILSA - béžová/černá
- Moderní design
- Pevná kovová konstrukce
- Pohodlný pěnový sedák
- Nosnost 110 kg
- Celý popis
- č. produktu:
- 414826501
- Moderní design
- Pevná kovová konstrukce
- Pohodlný pěnový sedák
- Nosnost 110 kg
Jídelní židle ILSA v sobě kombinuje stylový moderní design a dokonalou funkčnost.
Protože židle disponuje pevnou kovovou konstrukcí, je mimořádně stabilní. Aby se na židli příjemně sedělo, je vybavena područkami a pohodlným pěnovým sedákem potaženým hladkou tkaninou.
Židle ILSA je skvělou volbou do každé moderní jídelny či kuchyně. Nosnost této židle činí 110 kg.
-
Vzhled
- Barva: Béžová, Černá
- Barva/dekor varianty: Béžová/Černá
- Barva nohou/podstavce: Černá
- Barva sedáku: Béžová
- Barva opěradla: Béžová
- Typ podnože: Čtyřnohá
- Styl: Moderní
- Potahová látka: Basel 24
-
Materiál a povrch
- Materiál konstrukce: Kov
- Materiál sedáku: Pěna
- Povrchová úprava nohou/podstavce: Matná
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Hladká tkanina
- Složení potahu: 100% Polyester
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Loketní područky: S područkami
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Jídelna, Kuchyně
| Šířka | 55cm |
| Výška | 84cm |
| Hloubka | 60cm |
| Výška sedu | 49cm |
| Hloubka sedu | 45cm |
| Výška područek | 20cm |
| Výška opěradla | 39cm |
| Šířka sedu | 47cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 7.3 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 57 cm
- Délka: 77 cm
- Výška: 53 cm
- Hmotnost balíku: 7.3 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu