Jídelní židle LUNA - buk/bílá
- Stylový design
- Podnož z masivního bukového dřeva
- Pohodlný pěnový sedák
- Nosnost 110 kg
- Celý popis
- č. produktu:
- 414824700
- Stylový design
- Podnož z masivního bukového dřeva
- Pohodlný pěnový sedák
- Nosnost 110 kg
Jídelní židle LUNA dokonale zapadne do každého moderního interiéru.
Její podnož, která je zárukou její stability, je vyrobena z masivního bukového dřeva. Plastové sedadlo je doplněné měkkým pěnovým sedákem potaženým syntetickou kůží. K pohodlí při sezení přispívají i praktické područky.
Nosnost této stylové jídelní židle je 110 kg.
-
Vzhled
- Barva: Bílá, Přírodní
- Barva nohou/podstavce: Přírodní
- Barva sedáku: Bílá
- Barva opěradla: Bílá
- Typ podnože: Čtyřnohá
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Typ dřeva: Buk
- Materiál konstrukce: Masivní dřevo
- Materiál opěradla: Plast
- Materiál sedáku: Pěna
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Syntetická kůže
- Složení potahu: 100% Polyuretan
- Materiál nohou/podstavce: Masivní dřevo
-
Vybavení a funkce
- Loketní područky: S područkami
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Jídelna, Kuchyně
| Šířka | 52cm |
| Výška | 80cm |
| Hloubka | 52cm |
| Výška sedu | 46cm |
| Hloubka sedu | 38cm |
| Výška područek | 27cm |
| Výška opěradla | 32cm |
| Šířka sedu | 45cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 8.8 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 55 cm
- Délka: 58 cm
- Výška: 44 cm
- Hmotnost balíku: 8.8 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







