Jídelní židle NAYA PU - hnědá/černá
- Industriální design
- Pevné kovové nohy
- Pohodlný pěnový sedák
- Otočná funkce
- Nosnost 110 kg
- Celý popis
- č. produktu:
- 414830600
- Industriální design
- Pevné kovové nohy
- Pohodlný pěnový sedák
- Otočná funkce
- Nosnost 110 kg
Jídelní židle NAYA PU zaujme na první pohled zejména díky stylovému industriálnímu vzhledu.
Protože židle disponuje pevnou kovovou konstrukcí, je mimořádně stabilní. Aby se na ní příjemně sedělo, je vybavena pohodlným pěnovým sedákem potaženým syntetickou kůží. Nechybí ani praktické područky. K výhodám židle patří i její otáčecí funkce.
Nosnost této židle, která skvěle zapadne do každého moderního interiéru, je 110 kg. Stolujte stylově a pohodlně s jídelní židlí NAYA PU.
-
Vzhled
- Barva: Černá, Hnědá
- Barva/dekor varianty: Hnědá/Černá
- Typ podnože: Čtyřnohá
- Styl: Industriální
-
Materiál a povrch
- Materiál konstrukce: Kov
- Materiál sedáku: Pěna
- Povrchová úprava nohou/podstavce: Lakovaná
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Syntetická kůže
- Složení potahu: 100% Polyuretan
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Jídelna, Kuchyně
| Šířka | 59cm |
| Výška | 88cm |
| Hloubka | 59cm |
| Výška sedu | 47cm |
| Hloubka sedu | 46cm |
| Výška područek | 19cm |
| Výška opěradla | 45cm |
| Šířka sedu | 43cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 10.9 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 58 cm
- Délka: 60 cm
- Výška: 51 cm
- Hmotnost balíku: 10.9 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu