Kancelářská židle BENSON - černá/chrom
- Potah ze syntetické kůže
- Polstrované opěradlo a sedák
- Otočná s možností nastavení výšky
- Houpací mechanismus
- Celý popis
- č. produktu:
- 414817500
- Potah ze syntetické kůže
- Polstrované opěradlo a sedák
- Otočná s možností nastavení výšky
- Houpací mechanismus
Designové křeslo BENSON s atraktivním prošíváním zaujme svým moderním provedením a pochromovanou konstrukcí. Perfektně tak zapadne do všech moderně zařízených pracoven či kanceláří.
Kvalitní potah ze syntetické kůže, vyplněný měkkým polstrováním, vám dopřeje maximální komfort. Kromě toho kolečka s brzdou zabraňují pohybu židle, když na ni zrovna nesedíte. Pro dosažení optimálního pohodlí při sezení je možné naklápění židle a výškové nastavení za pomocí plynového pístu. Maximální nosnost je až 110 kg.
-
Vzhled
- Barva: Černá, Stříbrná
- Vzhled židle: Kancelářská
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Materiál sedáku: Pěna
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Syntetická kůže
- Složení potahu: 100% Polyuretan
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Kolečka: Ano
- Typ koleček: Měkká
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Kříž: Kovový
- Mechanika: Houpací mechanika
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Pracovna
| Šířka | 65cm |
| Výška | 120cm |
| Hloubka | 83cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 52-61 cm |
| Výška sedu min. | 52cm |
| Výška sedu max. | 61cm |
| Hloubka sedu | 53cm |
| Výška područek | 18cm |
| Výška opěradla | 64cm |
| Šířka sedu | 51cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 19.3 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 65 cm
- Délka: 81 cm
- Výška: 35 cm
- Hmotnost balíku: 19.3 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







