Kancelářská židle COSMO - hnědá/matně černá
- Potah ze syntetické kůže
- Nabízí velmi pohodlné sezení
- Výškově nastavitelná s funkcí otáčení a naklápění
- Pohodlná loketní opěrka
- Celý popis
- č. produktu:
- 414821100
- Potah ze syntetické kůže
- Nabízí velmi pohodlné sezení
- Výškově nastavitelná s funkcí otáčení a naklápění
- Pohodlná loketní opěrka
Designové kancelářské křeslo COSMO zaujme svým retro provedením.
Kvalitní potah ze syntetické kůže s výrazným prošíváním na sedáku a zádové opěrce. Pěnová výplň vám dopřeje maximální komfort při sezení. Stabilní podnož je vyrobená z práškově lakované oceli a dodává křeslu nevšední vzhled. Kromě toho kolečka s brzdou zabraňují pohybu židle, když na ni zrovna nesedíte. Pro dosažení optimálního pohodlí při sezení je možné naklápění židle a výškové nastavení za pomocí plynového pístu. Maximální nosnost je až 110 kg.
-
Vzhled
- Barva: Černá, Hnědá
- Barva nohou/podstavce: Černá
- Barva sedáku: Hnědá
- Barva opěradla: Hnědá
- Vzhled židle: Kancelářská
- Styl: Retro
-
Materiál a povrch
- Povrchová úprava nohou/podstavce: Lakovaná, Matná
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Syntetická kůže
- Složení potahu: 100% Polyuretan
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Kolečka: Ano
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Kříž: Kovový
- Mechanika: Houpací mechanika
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Pracovna
| Šířka | 56cm |
| Výška | 89cm |
| Hloubka | 59cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 47-57 cm |
| Výška sedu min. | 47cm |
| Výška sedu max. | 57cm |
| Hloubka sedu | 42cm |
| Výška područek | 17cm |
| Výška opěradla | 33cm |
| Šířka sedu | 47cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 12 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 59 cm
- Délka: 69 cm
- Výška: 34 cm
- Hmotnost balíku: 12 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







