Kancelářská židle NORA PU - hnědá/černá
- Klasický design
- Čalouněné syntetickou kůží
- Nastavitelná výška sedáku
- Otočný mechanismus
- Kovová základna s práškovým nástřikem
- Celý popis
- č. produktu:
- 414831000
- Klasický design
- Čalouněné syntetickou kůží
- Nastavitelná výška sedáku
- Otočný mechanismus
- Kovová základna s práškovým nástřikem
Tato kancelářská židle NORA PU představuje luxusní řešení i pro ty nejnáročnější z vás. Již na první pohled pohodlná židle nabízí klasický styl do vaší domácí kanceláře.
Má pohodlný sedák čalouněný syntetickou kůží s decentním prošitím a vysokými područkami, které zajišťují maximální komfort během dlouhého vysedávání při práci z domova.
Výšku sedu lze nastavit a přizpůsobit si tak ideální polohu pro práci. Navíc židle disponuje otočným mechanismem a její kolečka jsou vybavena brzdou. V zadní části opěradla židle je zip.
-
Vzhled
- Barva: Černá, Hnědá
- Vzhled židle: Kancelářská
- Styl: Klasický
-
Materiál a povrch
- Materiál sedáku: Pěna
- Povrchová úprava nohou/podstavce: Lakovaná
- Materiál potahu sedáku: Syntetická kůže
- Materiál potahu zádové opěrky: Syntetická kůže
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Syntetická kůže
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Kolečka: Ano
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Kříž: Kovový
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Pracovna
| Šířka | 58cm |
| Výška | 91cm |
| Hloubka | 58cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 44-54 cm |
| Výška sedu min. | 44cm |
| Výška sedu max. | 54cm |
| Hloubka sedu | 41cm |
| Výška područek | 23cm |
| Výška opěradla | 35cm |
| Šířka sedu | 39cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 11.4 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 58 cm
- Délka: 63 cm
- Výška: 51 cm
- Hmotnost balíku: 11.4 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







