Kancelářská židle ODMAROL - černá
- Výškově nastavitelné područky
- Nastavitelný podhlavník
- Houpací mechanismus
- Moderní design
- Celý popis
- č. produktu:
- 414466500
- Výškově nastavitelné područky
- Nastavitelný podhlavník
- Houpací mechanismus
- Moderní design
Kancelářská židle ODMAROL vás pohodlně usadí i při každodenní náročné práci. Disponuje sedákem čalouněným hladkou tkaninou se síťovanou látkou v oblasti opěráku a hlavové opěrky, díky kterým bude sezení i po delší dobu komfortní záležitostí. Hlavová opěrka je navíc nastavitelná, takže bude pro vaši hlavu a páteř větší oporou. Výškově nastavitelné područky se postarají o to, že vaše paže jsou vždy ve správné poloze.
Židle disponuje houpacím mechanismem s funkcí MULTIBLOCK, což umožňuje synchronizované naklánění sedáku společně s opěradlem. Samozřejmostí je i manuálně nastavitelná výška sedu, stejně tak i tuhost pohupu. Nosnost židle je do 120 kg.
-
Vzhled
- Barva: Černá
- Vzhled židle: Kancelářská
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Potah: S čalouněním
- Materiál potahu: Síťovaná látka
- Složení potahu: 100% Polyester
-
Vybavení a funkce
- Polohovatelné opěrky: Ano
- Kolečka: Ano
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Mechanika: Houpací mechanika
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 120kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Pracovna
| Šířka | 68cm |
| Výška | 120cm |
| Hloubka | 60cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 46-56 cm |
| Výška sedu min. | 46cm |
| Výška sedu max. | 56cm |
| Hloubka sedu | 48cm |
| Šířka sedu | 50cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 16 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 33 cm
- Délka: 64 cm
- Výška: 61 cm
- Hmotnost balíku: 16 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







