Kancelářská židle SIGQ-060 - černá
- Polohovatelná opěrka hlavy
- Houpací mechanismus
- Aktivní bederní opěrka
- Celý popis
- č. produktu:
- 414646000
- Polohovatelná opěrka hlavy
- Houpací mechanismus
- Aktivní bederní opěrka
Kancelářská židle SIGQ-060 vás pohodlně usadí i při každodenní náročné práci. Potah opěráku je potažen černou síťovinou, sedák a hlavová opěrka zase hladkou tkaninou, která je příjemná na dotyk. Aktivní bederní opěrka podpoří vaše celkové pohodlí během celodenního sezení. Opěrka hlavy je také nastavitelná, takže vaše krční páteř bude mít vždy oporu. Vaše paže si odpočinou na nastavitelných područkách. Židle dále disponuje houpacím mechanismem a výškově nastavitelným sedákem, tuhost pohupu si uzpůsobíte dolním šroubem. Maximální nosnost 120 kg.
-
Vzhled
- Barva: Černá
- Vzhled židle: Kancelářská
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Síťovaná látka
- Složení potahu: 100% Polyester
-
Vybavení a funkce
- Polohovatelné opěrky: Ano
- Kolečka: Ano
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Mechanika: Houpací mechanika
- Podpora správného držení páteře: Ano
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 120kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Pracovna
| Šířka | 66cm |
| Výška | 116cm |
| Hloubka | 67cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 47-57 cm |
| Výška sedu min. | 47cm |
| Výška sedu max. | 57cm |
| Hloubka sedu | 60cm |
| Šířka sedu | 52cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 11.5 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 59 cm
- Délka: 61 cm
- Výška: 30 cm
- Hmotnost balíku: 11.5 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







