Kancelářská židle SIGQ-095 - šedá/černá
- Moderní design
- Potah z hladké tkaniny a síťované látky
- Houpací mechanismus
- Celý popis
- č. produktu:
- 414646400
- Moderní design
- Potah z hladké tkaniny a síťované látky
- Houpací mechanismus
Nadčasovou kancelářskou židli SIGQ-095 snadno sladíte s jakýmkoliv interiérem. Nejlépe bude svoji funkci plnit v kancelářích, domácích pracovnách nebo studentských pokojích. Sedací část je potažena textilem ze 100% polyesteru a opěrák je vyroben ze síťoviny. Židle dále disponuje houpacím mechanismem a výškově nastavitelným sedákem, tuhost pohupu si uzpůsobíte dolním šroubem. Maximální nosnost 120 kg.
-
Vzhled
- Barva: Černá, Šedá
- Vzhled židle: Kancelářská
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Síťovaná látka
- Složení potahu: 100% Polyester
-
Vybavení a funkce
- Kolečka: Ano
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Mechanika: Houpací mechanika
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 120kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Pracovna
| Šířka | 60cm |
| Výška | 117cm |
| Hloubka | 67cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 46-55 cm |
| Výška sedu min. | 46cm |
| Výška sedu max. | 55cm |
| Hloubka sedu | 50cm |
| Šířka sedu | 49cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 12 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 60 cm
- Délka: 63 cm
- Výška: 29 cm
- Hmotnost balíku: 12 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







