Kancelářské křeslo DIVUN - černá
- Maximální nosnost 120 kg
- Nastavitelné područky
- Bederní a hlavová opěrka
- Celý popis
- č. produktu:
- 414859900
- Maximální nosnost 120 kg
- Nastavitelné područky
- Bederní a hlavová opěrka
Ergonomicky navržené kancelářské křeslo DIVUN pro pohodlné a zdravé sezení.
Pro zaručený komfort je vybaveno praktickým nastavitelným podhlavníkem, bederní opěrkou a područkami 4D, které jsou výškově nastavitelné. Mechanismus Multiblock umožní, jak nastavit výšku sedu, tak přeměnit křeslo z klasického na houpací.
Čalouněno je prodyšnou síťovanou tkaninou. Díky jednoduchému designu se bude vyjímat jakékoliv domácnosti nebo pracovně. Maximální zatížení je 120 kg.
-
Vzhled
- Barva: Černá
- Barva/dekor varianty: Černá
- Vzhled židle: Kancelářská
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Materiál potahu: Síťovaná látka
-
Vybavení a funkce
- Polohovatelné opěrky: Ano
- Kolečka: Ano
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Kříž: Plastový
- Mechanika: Houpací mechanika
- Polohovatelnost: Polohovací
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 120kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Pracovna
| Šířka | 68cm |
| Výška | 119cm |
| Hloubka | 50cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 44-54 cm |
| Výška sedu min. | 44cm |
| Výška sedu max. | 54cm |
| Hloubka sedu | 50cm |
| Šířka sedu | 51cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 21 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 65 cm
- Délka: 77 cm
- Výška: 37 cm
- Hmotnost balíku: 21 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu