Kancelářské křeslo Q095 - černá
- Pohodlné kancelářské křeslo
- Houpací mechanismus
- Moderní a univerzální vzhled
- Maximální nosnost 120 kg
- Celý popis
- č. produktu:
- 414902400
- Pohodlné kancelářské křeslo
- Houpací mechanismus
- Moderní a univerzální vzhled
- Maximální nosnost 120 kg
Kancelářská židle Q095 je ideálním spojením funkčnosti, moderního designu a pohodlí, díky čemuž se stane nepostradatelným prvkem vašeho pracovního prostoru.
Díky kombinaci membránové tkaniny na sedáku a síťované opěrce zad zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a komfort i při dlouhém sezení. 5-ramenný plastový kříž zajišťuje vysokou stabilitu, přičemž maximální nosnost činí 120 kg. Židle je vybavena TILT mechanismem, který umožňuje pohodlné pohupování. Praktická hlavová opěrka poskytuje oporu krční páteři a ulevuje od napětí během dlouhé práce.
-
Vzhled
- Barva: Černá
- Vzhled židle: Kancelářská
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Materiál potahu sedáku: Hladká tkanina
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Síťovaná látka
- Složení potahu: 100% Polyester
-
Vybavení a funkce
- Kolečka: Ano
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Kříž: Plastový
- Mechanika: Houpací mechanika
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 120kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Pracovna
| Šířka | 60cm |
| Výška | 126cm |
| Hloubka | 55cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 46-55 cm |
| Výška sedu min. | 46cm |
| Výška sedu max. | 55cm |
| Hloubka sedu | 50cm |
| Šířka sedu | 49cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 12 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 60 cm
- Délka: 63 cm
- Výška: 29 cm
- Hmotnost balíku: 12 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







