Kancelářské křeslo Q886 - tmavě béžová
- Tkanina sametového vzhledu
- Maximální nosnost 120 kg
- Houpací mechanismus
- Nastavitelná výška sedu
- Celý popis
- č. produktu:
- 414735800
- Tkanina sametového vzhledu
- Maximální nosnost 120 kg
- Houpací mechanismus
- Nastavitelná výška sedu
Kancelářské otočné křeslo Q886 v tmavě béžové barvě se vám přizpůsobí pro každodenní pracovní aktivitu. Potah je z tkaniny sametového vzhledu, který vám dopřeje komfortní a luxusní posezení. Na první pohled zaujme prošívání zádové opěrky.
Křeslo nabízí možnost nastavení výšky sedu, je vybaveno houpacím mechanismem a aretací opěradla v jedné poloze. Maximální nosnost židle je až 120 kg.
-
Vzhled
- Barva: Béžová
- Barva nohou/podstavce: Černá
- Barva sedáku: Béžová
- Barva opěradla: Béžová
- Tvar: Hranatý
- Vzhled židle: Kancelářská
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Materiál konstrukce: Kov
- Materiál potahu sedáku: Textil
- Materiál potahu zádové opěrky: Textil
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Hladká tkanina
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Polohovatelné opěrky: Ne
- Polohovatelná zádová opěrka: Ne
- Kolečka: Ano
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Kříž: Kovový
- Mechanika: Houpací mechanika
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 120kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Pracovna
| Šířka | 58cm |
| Výška | 83cm |
| Hloubka | 46cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 47-55 cm |
| Výška sedu min. | 47cm |
| Výška sedu max. | 55cm |
| Hloubka sedu | 44cm |
| Šířka sedu | 41cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 11.5 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 57 cm
- Délka: 62 cm
- Výška: 38 cm
- Hmotnost balíku: 11.5 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







