Barová židle GRACE - antracitová/černá
- Industriální design
- Pevná kovová konstrukce a pohodlný pěnový sedák
- Otočná funkce
- Nastavitelná výška sedu
- Nosnost 110 kg
- Celý popis
- č. produktu:
- 414826401
- Industriální design
- Pevná kovová konstrukce a pohodlný pěnový sedák
- Otočná funkce
- Nastavitelná výška sedu
- Nosnost 110 kg
Spojení stylového industriálního designu a dokonalá funkčnost? To je barová židle GRACE.
Tato židle disponuje pevnou kovovou konstrukcí, která je zárukou její stability. Sezení na židli je mimořádně pohodlné díky měkkému pěnovému sedáku a opěrek na nohy i na ruce. Sedák je potažený hladkou tkaninou příjemnou na dotek.
Nosnost židle GRACE, která oživí každý moderní interiér, činí 110 kg.
-
Vzhled
- Barva: Antracitová, Černá
- Barva/dekor varianty: Antracitová/Černá
- Barva nohou/podstavce: Černá
- Barva sedáku: Antracitová
- Barva opěradla: Antracitová
- Typ podnože: Centrální
- Styl: Industriální
- Potahová látka: Preston 96
-
Materiál a povrch
- Materiál konstrukce: Kov
- Materiál sedáku: Pěna
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Hladká tkanina
- Složení potahu: 100% Polyester
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Opěrka: Na nohy i ruce
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Typ nohou: Na jedné noze
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Jídelna, Kuchyně
| Šířka | 55cm |
| Výška | 101cm |
| Hloubka | 49cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 59 - 80 cm |
| Hloubka sedu | 39cm |
| Výška područek | 23cm |
| Výška opěradla | 28cm |
| Šířka sedu | 38cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 9 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 55 cm
- Délka: 57 cm
- Výška: 44 cm
- Hmotnost balíku: 9 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu