Jídelní židle ANN - béžová/zlatá
- Industriální design
- Pevná kovová konstrukce
- Pohodlný pěnový sedák
- Nosnost 110 kg
- Celý popis
- č. produktu:
- 414814701
- Industriální design
- Pevná kovová konstrukce
- Pohodlný pěnový sedák
- Nosnost 110 kg
Jídelní židle ANN vyvedena v industriálním stylu dokonale zapadne do každé moderní kuchyně či jídelny.
Židle disponuje pevnou kovovou konstrukcí, a tak je mimořádně stabilní. Aby se na ní příjemně sedělo, je vybavena područkami a pohodlným pěnovým sedákem potaženým hladkou tkaninou. Židli zdobí stylové prošívání.
Nosnost židle je 110 kg.
-
Vzhled
- Barva: Béžová, Zlatá
- Barva/dekor varianty: Béžová/Zlatá
- Barva nohou/podstavce: Zlatá
- Barva sedáku: Béžová
- Barva opěradla: Béžová
- Typ podnože: Čtyřnohá
- Styl: Industriální, Moderní
- Potahová látka: Basel 24
-
Materiál a povrch
- Materiál konstrukce: Kov
- Materiál sedáku: Pěna
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Hladká tkanina
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Loketní područky: S područkami
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Jídelna, Kuchyně
| Šířka | 55cm |
| Výška | 78cm |
| Hloubka | 54cm |
| Výška sedu | 49cm |
| Hloubka sedu | 42cm |
| Výška područek | 20cm |
| Výška opěradla | 32cm |
| Šířka sedu | 47cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 7.2 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 62 cm
- Délka: 79 cm
- Výška: 33 cm
- Hmotnost balíku: 7.2 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu