Jídelní židle LAURA - šedá/černá
- Moderní design
- Pevná kovová konstrukce
- Pohodlný pěnový sedák
- Otočná funkce
- Nosnost 110 kg
- Celý popis
- č. produktu:
- 414828001
- Moderní design
- Pevná kovová konstrukce
- Pohodlný pěnový sedák
- Otočná funkce
- Nosnost 110 kg
Jídelní židle LAURA vás zaujme svým stylovým designem, díky kterému dokáže vnést nádech originality do každého moderního interiéru.
Za svou stabilitu vděčí tato židle pevné kovové konstrukci. Aby se na ní příjemně sedělo, je vybavena područkami a pohodlným pěnovým sedákem potaženým hladkou tkaninou.
Židle disponuje praktickou otočnou funkcí a její nosnost je 110 kg.
-
Vzhled
- Barva: Černá, Šedá
- Barva/dekor varianty: Šedá/Černá
- Barva nohou/podstavce: Černá
- Barva sedáku: Šedá
- Barva opěradla: Šedá
- Typ podnože: Čtyřnohá
- Styl: Moderní
- Potahová látka: Basel 19
-
Materiál a povrch
- Materiál konstrukce: Kov
- Materiál sedáku: Pěna
- Povrchová úprava nohou/podstavce: Matná
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Hladká tkanina
- Složení potahu: 100% Polyester
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Jídelna, Kuchyně
| Šířka | 57cm |
| Výška | 86cm |
| Hloubka | 62cm |
| Výška sedu | 45cm |
| Hloubka sedu | 46cm |
| Výška područek | 26cm |
| Výška opěradla | 44cm |
| Šířka sedu | 41cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 11.4 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 59 cm
- Délka: 66 cm
- Výška: 58 cm
- Hmotnost balíku: 11.4 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu