Jídelní židle LIZZY - béžová/černá
- Stylový design
- Pevná kovová konstrukce
- Pohodlný pěnový sedák
- Celý popis
- č. produktu:
- 414828501
- Stylový design
- Pevná kovová konstrukce
- Pohodlný pěnový sedák
Jídelní židle LIZZY se díky svému stylovému designu stane ozdobou každé moderně zařízené kuchyně.
O stabilitu této židle se stará pevná konstrukce, která je vyrobena z kovu. Pohodlí při sezení zaručuje nejen měkký pěnový sedák potažený hladkou tkaninou, ale i praktické područky.
Nosnost jídelní židle LIZZY je 110 kg.
-
Vzhled
- Barva: Béžová, Černá
- Barva/dekor varianty: Béžová/Černá
- Barva nohou/podstavce: Černá
- Barva sedáku: Béžová
- Barva opěradla: Béžová
- Typ podnože: Čtyřnohá
- Styl: Moderní
- Potahová látka: Basel 24
-
Materiál a povrch
- Materiál konstrukce: Kov
- Materiál sedáku: Pěna
- Potah: Čalouněné
- Materiál potahu: Hladká tkanina
- Složení potahu: 100% Polyester
- Materiál nohou/podstavce: Kov
-
Vybavení a funkce
- Loketní područky: S područkami
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 110kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Jídelna, Kuchyně
| Šířka | 59cm |
| Výška | 85cm |
| Hloubka | 59cm |
| Výška sedu | 50cm |
| Hloubka sedu | 44cm |
| Výška područek | 17cm |
| Výška opěradla | 39cm |
| Šířka sedu | 43cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 6.5 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 60 cm
- Délka: 60 cm
- Výška: 52 cm
- Hmotnost balíku: 6.5 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu