Kancelářská židle EMILIA - černá
- Moderní design
- Výškově nastavitelný sedák
- Pohodlné polstrování
- Houpací mechanika
- Celý popis
- č. produktu:
- 414290902
- Moderní design
- Výškově nastavitelný sedák
- Pohodlné polstrování
- Houpací mechanika
Moderní design, čisté provedení a komfortní sezení, tak se vyznačuje kancelářská židle EMILIA. Ať už ji umístíte do vaší kanceláře či domácí pracovny, vždy bude uzpůsobena na každodenní kancelářskou práci. Spojení síťované látky a syntetické kůže, která se nachází v horní části opěradla zaručuje příjemné sezení i po dlouhé hodiny strávené za počítačem. Polstrovaný sedák tento komfort dále navyšuje. Židli lze výškově nastavit za pomocí plynového pístu, tuhost zase uzpůsobíte šroubem pod sedákem a je vybavena houpací funkcí, která se ovládá páčkou. Maximální nosnost až 102 kg.
-
Vzhled
- Barva: Černá
- Barva/dekor varianty: Černá
- Tvar: Hranatý
- Vzhled židle: Kancelářská
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Materiál potahu sedáku: Síťovaná látka/mesh
- Materiál potahu zádové opěrky: Kombinace syntetické kůže a síťované látky/mesh
- Potah: S čalouněním
- Materiál potahu: Kombinace syntetické kůže a síťované látky/mesh
- Složení potahu: 100% Polyester
-
Vybavení a funkce
- Kolečka: Ano
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Mechanika: Houpací mechanika
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 102kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Pracovna
| Šířka | 61cm |
| Výška | 110cm |
| Hloubka | 63cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 44 - 54 cm |
| Výška sedu min. | 44cm |
| Výška sedu max. | 54cm |
| Hloubka sedu | 45cm |
| Výška područek | 23cm |
| Šířka sedu | 49cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 15 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 22 cm
- Délka: 78 cm
- Výška: 58 cm
- Hmotnost balíku: 15 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu