Kancelářské křeslo JAIME - černá
- Luxusní kancelářské křeslo
- Potah z eko kůže – vrstva polyuretanu s bavlněným podkladem
- Pohodlné polstrování
- Houpací mechanismus
- Nastavitelná výška sedu
- Celý popis
- č. produktu:
- 414291300
- Luxusní kancelářské křeslo
- Potah z eko kůže – vrstva polyuretanu s bavlněným podkladem
- Pohodlné polstrování
- Houpací mechanismus
- Nastavitelná výška sedu
V kancelářském křeslu JAIME se vám bude pohodlně pracovat i při dlouhých hodinách strávených u počítače. Díky potahu z eko kůže a měkké výplně v oblasti sedáku, zádové opěrky a područek můžete očekávat ten nejvyšší komfort.
Židle disponuje houpacím mechanismem s funkcí MULTIBLOCK, což umožňuje synchronizované naklánění sedáku společně s opěradlem. Sedák lze také výškově nastavit za pomocí plynového pístu, tuhost zase uzpůsobíte šroubem. Maximální nosnost 150 kg.
-
Vzhled
- Barva: Černá
- Vzhled židle: Kancelářská
- Styl: Moderní
-
Materiál a povrch
- Potah: S čalouněním
- Materiál potahu: Syntetická kůže
- Složení potahu: 100% Polyuretan (podklad 100% Bavlna)
-
Vybavení a funkce
- Kolečka: Ano
- Loketní područky: S područkami
- Otočná: Ano
- Nastavitelná výška sedu: Ano
- Mechanika: Houpací mechanika
-
Další funkce a informace
- Maximální nosnost: 150kg
-
Doplňující informace
- Stav dodání produktu: Demontováno
- Určeno do: Pracovna
| Šířka | 63cm |
| Výška | 124cm |
| Hloubka | 70cm |
| Nastavitelná výška sedu: | 47-55 cm |
| Výška sedu min. | 47cm |
| Výška sedu max. | 55cm |
| Hloubka sedu | 50cm |
| Výška područek | 21cm |
| Šířka sedu | 51cm |
- Počet balíků: 1
- Celková váha produktu: 24.2 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 41 cm
- Délka: 88 cm
- Výška: 65 cm
- Hmotnost balíku: 24.2 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu







