Sedací souprava AQUA 2 - zelená/ořech
- Set pohovky a křesla pro menší počet osob
- Rozložitelná pohovka pro občasné přespání
- Potahová tkanina příjemná na dotek
- Nohy z masivního dřeva
- Celý popis
- č. produktu:
- 414915705
- Set pohovky a křesla pro menší počet osob
- Rozložitelná pohovka pro občasné přespání
- Potahová tkanina příjemná na dotek
- Nohy z masivního dřeva
Sedací souprava AQUA 2 vám poskytne dostatečný komfort a zároveň zapadne i do menších místností.
Set se skládá z pohovky a křesla, které můžete postavit do volného prostoru nebo ke stěně, a i přesto vám zbyde dostatek cenného místa pro další vybavení obývacího pokoje. Všechny prvky mají pěnové jádro a jsou potaženy tkaninou ze 100% lnu, díky čemuž vám poskytnou požadovaný komfort. Díky rozkládacímu systému pohovku snadno a rychle proměníte na další lůžko k občasnému přespání. Všechny sedací prostory podpírají nohy z masivního dřeva dodávající potřebnou stabilitu.
Sedací souprava AQUA 2 vám pomůže vytvořit z vašeho obývacího pokoje útulnou relaxační zónu.
-
Vzhled
- Barva: Přírodní, Zelená
- Barva/dekor varianty: Zelená
- Typ provedení: Pohovka, S křeslem
- Velikost: Malá do 250 cm
- Styl: Moderní, Skandinávský
-
Sedák a zádová opěrka
- Složení potahu: 100% Len
- Materiál potahu: Hladká tkanina
- Typ sedáku: Pěnové jádro
-
Lůžko
- Rozkládání do lůžka: Ano
-
Područky
- Vybaveno područkami: Ano
-
Polštáře
- Polštáře součástí balení: Ano
- Počet polštářů: 3
- Doplňující informace: 2x dekorační polštářky, 1x zádový polštář
- Materiál polštáře: Hladká tkanina
- Složení materiálu polštáře: 100% Polyester
-
Nohy/podstavec
- Nohy: Ano
- Materiál nohou/podstavce: Masivní dřevo
-
Vybavení a funkce
- Úložný prostor: Ne
-
Další funkce a informace
- Další funkce: Rozkládání do lůžka
- Počet míst k sezení: 3
-
Doplňující informace
- Určeno do: Obývací pokoj
| Šířka | 202cm |
| Výška | 85cm |
| Hloubka | 82cm |
| Délka ložné plochy | 200cm |
| Šířka ložné plochy | 100cm |
| Rozměr křesla (ŠxVxH) | 72x97x66 cm |
| Rozměr pohovky (ŠxVxH) | 202x85x82 cm |
| Výška sedu | 46cm |
| Hloubka sedu | 58cm |
| Výška nohou | 17cm |
- Počet balíků: 2
- Celková váha produktu: 52 Kg
-
Balík č. 1
- Šířka: 91 cm
- Délka: 108 cm
- Výška: 57 cm
- Hmotnost balíku: 36 Kg
-
Balík č. 2
- Šířka: 72 cm
- Délka: 75 cm
- Výška: 70 cm
- Hmotnost balíku: 16 Kg
Vyberte prodejnu ze seznamu